• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اقتصادی » ایران و بوسنی بر ارتقای همکاری های تجاری و اقتصادی تاکید کردند
  کد خبر : 1950845

  ایران و بوسنی بر ارتقای همکاری های تجاری و اقتصادی تاکید کردند

  ایران و بوسنی بر ارتقای همکاری های تجاری و اقتصادی تاکید کردندReviewed by on Dec 14Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از ایرنا، «محمود حیدری» در دیدار با «برنو بوئیچ» ضمن تشریح توانایی های اقتصادی، بازرگانی، خدمات فنی و مهندسی و نانو تکنولوژی کشورمان آمادگی شرکت های ایرانی در زمینه های خدماتی، صنعتی و…

  ایران و بوسنی بر ارتقای همکاری های تجاری و اقتصادی تاکید کردندReviewed by on Dec 14Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از ایرنا، «محمود حیدری» در دیدار با «برنو بوئیچ» ضمن تشریح توانایی های اقتصادی، بازرگانی، خدمات فنی و مهندسی و نانو تکنولوژی کشورمان آمادگی شرکت های ایرانی در زمینه های خدماتی، صنعتی و سرمایه گذاری مشترک در بخش های کشاورزی و ماشین آلات صنعتی را اعلام کرد.
  سفیر کشورمان سفر هیات عالی رتبه به ریاست رئیس شورای ریاست جمهوری بوسنی و هرزگوین به ایران را نشانه ای از عزم دو کشور برای توسعه روابط قلمداد کرد و گفت: انتظار داریم که روابط اقتصادی دو کشور بیش از پیش ارتقا یابد.
  رئیس اتاق بازرگانی بوسنی و هرزگوین نیز در این دیدار با تاکید بر ضرورت گسترش همکاری های تجاری دو کشور به جایگاه اتاق های بازرگانی در گسترش روابط بخش های خصوصی اشاره کرد و گفت: بوسنی و هرزگوین از ارتقای روابط با شرکت های خصوصی ایرانی استقبال می کند.
  برنو بوئیچ با اشاره به سفرهای مقامات عالی رتبه سیاسی بوسنی و هرزگوین به ایران ابراز امیدواری کرد که به زودی شاهد تبادل هیات های تجاری بیشتری میان دو کشور دوست ایران و بوسنی و هرزگوین باشیم.
  دو طرف در این دیدار ضمن بررسی همکاری های بازرگانی و روابط اقتصادی دو جانبه خواستار گسترش این همکاری ها شدند و مقرر شد که در آینده با افزایش تماس های اتاق های بازرگانی، تجار و صنعتگران دوکشور همکاری های بیشتری داشته باشند.
  اروپام**۴۳۶*شبس*۱۴۸۸ *۱۶۱۳*انتشار دهنده: عبدالله غفاری

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.