• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اجتماعی , اخبار پربازدید » تعیین تیم کارشناسی برای بررسی وضعیت مالی صندوق ذخیره فرهنگیان
  کد خبر : 1950801

  وزیر آموزش و پرورش:

  تعیین تیم کارشناسی برای بررسی وضعیت مالی صندوق ذخیره فرهنگیان

  وزیر آموزش و پرورش از تعیین یک تیم کارشناسی برای بررسی وضعیت مالی صندوق ذخیره فرهنگیان خبر داد و گفت: با هرگونه خطایی که در صندوق ذخیره فرهنگیان رخ داده باشد، به شدت برخورد می‌کنم. فخرالدین احمدی دانش آشتیانی در آیین تودیع و معارفه مدیرعامل صندوق ذخیره فرهنگیان که در محل سالن آمفی تئاتر این…

  وزیر آموزش و پرورش از تعیین یک تیم کارشناسی برای بررسی وضعیت مالی صندوق ذخیره فرهنگیان خبر داد و گفت: با هرگونه خطایی که در صندوق ذخیره فرهنگیان رخ داده باشد، به شدت برخورد می‌کنم.

  ۴۱
  فخرالدین احمدی دانش آشتیانی در آیین تودیع و معارفه مدیرعامل صندوق ذخیره فرهنگیان که در محل سالن آمفی تئاتر این مؤسسه برگزار شد، اظهار داشت: فلسفه تأسیس صندوق ذخیره فرهنگیان، ارائه رفاهیات و خدمات برای قشر فرهنگی است تا از این طریق به بهبود معیشت فرهنگیان کمک شود.

  وی با اشاره به عضویت نزدیک یک میلیون فرهنگی در صندوق ذخیره فرهنگیان، گفت: جامعه فرهنگیان پتانسیل و ظرفیت خوبی است که اگر خوب مدیریت شود می‌تواند برکات خوبی برای آنان به همراه داشته باشد.

  احمدی دانش آشتیانی خاطرنشان کرد: هدف از فعالیت صندوق این است که ارزش افزوده‌ای به سرمایه فرهنگیان اضافه کند.

  وزیر آموزش و پرورش تصریح کرد: مدیریت صندوق باید با اقتصاددانان باشد ‌چرا که صندوق یک بنگاه اقتصادی است و باید توسط افراد متخصص، موفق و باتجربه در کار اقتصادی مدیریت شود.

  وی افزود: اعضای هیأت مدیره مؤسسات مالی، باید از افراد کاردان و مشرف بر فعالیت های اقتصادی انتخاب شوند.

  رئیس هیأت امنای صندوق ذخیره فرهنگیان خاطرنشان کرد: پاک دستی یکی دیگر از مسائل مهم در اداره صندوق است و اعضای صندوق نماینده یک میلیون فرهنگی هستند، بنابراین باید حساسیت بیشتری در این زمینه وجود داشته باشد.

  احمدی دانش آشتیانی ادامه داد: تمام سعی و تلاش خود را در زمینه احقاق حقوق فرهنگیان به کار خواهم بست.

  وی از تعیین یک تیم کارشناسی برای بررسی وضعیت مالی صندوق ذخیره فرهنگیان خبر داد و افزود: به دلیل حساسیت بالا تاکنون زمان زیادی را برای سامان‌دهی به وضعیت فعلی صندوق صرف کردم و در آینده نیز وقت بیشتری خواهم گذاشت.

  وزیر آموزش و پرورش گفت: این اطمینان را به فرهنگیان می‌دهم با هرگونه تخلفی که در صندوق ذخیره فرهنگیان صورت گرفته باشد، به شدت برخورد می‌کنم و گزارشی شفاف، علمی و تخصصی به فرهنگیان ارائه خواهم کرد.

  احمدی دانش آشتیانی با اشاره به تشکیل کمیته تحقیق و تفحص مجلس شورای اسلامی برای بررسی عملکرد مالی صندوق و استقبال از این کمیته، گفت: از مدیر عامل جدید صندوق می‌خواهم نهایت همکاری را با این کمیته داشته باشند و تمام آمار و ارقام را در اختیار آنان قرار دهند.

  منبع : فارس

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.