• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  کد خبر : 1950796

  دلایل انواع سردرد

  عضو انجمن علمی طب سنتی گفت: میگرن ترکیبی از انواع سردردهاست. علت دقیق سردردهای میگرنی تاکنون مشخص نشده است و این نوع سردردها مانند سردردهای ناشی از سرماخوردگی یا تومور مغزی نیست که با دارو درمان شود. مهدی برهانی عضو انجمن علمی طب سنتی گفت: در طب سنتی ۲۸ گروه سردرد داریم. علت یکسری از…

  عضو انجمن علمی طب سنتی گفت: میگرن ترکیبی از انواع سردردهاست. علت دقیق سردردهای میگرنی تاکنون مشخص نشده است و این نوع سردردها مانند سردردهای ناشی از سرماخوردگی یا تومور مغزی نیست که با دارو درمان شود.

  ۴۰
  مهدی برهانی عضو انجمن علمی طب سنتی گفت: در طب سنتی ۲۸ گروه سردرد داریم. علت یکسری از سردردها مربوط به داخل سر می‌شود و تعداد دیگری مربوط به داخل بدن است.

  وی افزود: میگرن ترکیبی از انواع سردردهاست. علت دقیق سردردهای میگرنی تاکنون مشخص نشده است. و این نوع سردردها مانند سردردهای ناشی از سرماخوردگی یا تومور مغزی نیست که با دارو درمان شود.

  عضو انجمن علمی طب سنتی، گفت: در طب سنتی تعدادی از سردردها را بر اساس مزاج فرد درمان می‌کنند مثلاً می‌گویند سردرد می‌تواند ناشی از مزاج گرم، سرد، خشک یا مرطوب باشد و ممکن است کسی که دارای مزاج سرد است با قرار گرفتن در معرض باد سرد، سردرد شود، همچنین فردی به دلیل داشتن مزاج گرم با قرار گرفتن در معرض آفتاب، سردرد شود.

  برهانی گفت: همچنین کسی که دارای مزاج خشک است و بسیاری سردرد آن را حمل بر آلرژی می‌کنند یا کسی که سردرد آن در فصل خاص یا ورود در سرزمین خاص یا مصرف غذایی ایجاد می‌شود همه اینها به مزاج فرد مرتبط می‌شود.

  این متخصص طب سنتی گفت: همچنین علت بعضی از سردردها در طب سنتی مشکلات بدنی همچون معده، عوارض رحمی و به طور کل مشکلات بدن از مغز سر تا کف پا می‌تواند باشد ،که با درمان این مشکلات، سردرد فرد نیز التیام می‌یابد.

  منبع : فارس

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.