• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اقتصادی » بررسی بودجه ۹۶ برمبنای سیاست‌های برنامه ششم
  کد خبر : 1950764

  بررسی بودجه ۹۶ برمبنای سیاست‌های برنامه ششم

  بررسی بودجه ۹۶ برمبنای سیاست‌های برنامه ششمReviewed by on Dec 13Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از خبرگزاری صداوسیما؛ محمد رضا پورابراهیمی داورانی گفت: ارائه به موقع بودجه سال ۹۶ به مجلس شورای اسلامی این زمان را فراهم کرد که با دقت بیشتر بودجه بررسی شود. نماینده مردم شهرستان‌های کرمان و راور در مجلس…

  بررسی بودجه ۹۶ برمبنای سیاست‌های برنامه ششمReviewed by on Dec 13Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از خبرگزاری صداوسیما؛ محمد رضا پورابراهیمی داورانی گفت: ارائه به موقع بودجه سال ۹۶ به مجلس شورای اسلامی این زمان را فراهم کرد که با دقت بیشتر بودجه بررسی شود.
  نماینده مردم شهرستان‌های کرمان و راور در مجلس ادامه داد:برای انطباق لایحه بودجه سال۹۶ با برنامه ششم توسعه کشور، سرفصل ها وسیاست های برنامه ششم مورد توجه قرار می گیرد،به دلیل اینکه برنامه ششم توسعه مصوب نشده است.
  این نماینده مردم درمجلس دهم افزود:بطورطبیعی بررسی همزمان بودجه و برنامه ششم توسعه تداخلی موضوعی ایجاد می کند که برای رفع این مسئله باید از سیاست های برنامه ششم در بررسی بودجه ۹۶ استفاده شود و انجام این مهم در دستور کار قرار خواهد گرفت.
  پورابراهیمی داورانی افزود: اهتمام دولت به واگذاری طرح های نیمه تمام به بخش خصوصی در بودجه سال ۹۶ اقدام خوبی است،اما نگرانی در این رابطه در حوزه اجرا است.
  وی گفت: باید ارزیابی شود چند درصد از طرح های نیمه تمام در سال ۹۵به بخش خصوصی واگذار شده است؛بنابراین باید مدیران میانی برای انجام این کار آماده شوند.
  رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی یادآور شد:باید مشوق هایی برای ارائه طرح های نیمه تمام به بخش خصوصی ارائه شود تا این موضوع در سال ۹۵ به سرانجام برسد.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.