• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , بین الملل , سیاسی » دستگیری ۳۳ نفر در ارتباط با قاچاق مهاجر از ایران به بریتانیا
  کد خبر : 1950666

  دستگیری ۳۳ نفر در ارتباط با قاچاق مهاجر از ایران به بریتانیا

  آژانس ملی جرم در لندن اعلام کرد که ۳۳ نفر در ارتباط با تحقیقات گسترده پرونده قاچاق مهاجر از ایران به بریتانیا از سوی پلیس بازداشت شده‌اند. کریس هوگبن از فرماندهی مرزی آژانس ملی جرم بریتانیا روز دوشنبه تاکید کرد: ۳۳ نفر در ارتباط با تحقیقات گسترده اروپا در خصوص قاچاق مهاجر از ایران به…

  آژانس ملی جرم در لندن اعلام کرد که ۳۳ نفر در ارتباط با تحقیقات گسترده پرونده قاچاق مهاجر از ایران به بریتانیا از سوی پلیس بازداشت شده‌اند.

  ۲۴

  کریس هوگبن از فرماندهی مرزی آژانس ملی جرم بریتانیا روز دوشنبه تاکید کرد: ۳۳ نفر در ارتباط با تحقیقات گسترده اروپا در خصوص قاچاق مهاجر از ایران به بریتانیا دستگیر شده‌اند.

  وی در ادامه تصریح کرد: این افراد ظاهرا اعضای اصلی و کلیدی یک سازمان تبهکار هستند که صدها نفر را با اوراق شناسایی و هویت جعلی از سراسر اروپا به بریتانیا قاچاق کرده‌اند.

  در بیانیه آژانس ملی جرم بریتانیا آمده است: ۲۴ نفر از افراد بازداشت شده بین ۲۶ تا ۴۵ سال سن دارند و در یونان دستگیر شده‌اند. این افراد در عملیات مشترک با پلیس یونان در شهر آتن دستگیر شده‌اند.

  این بیانیه افزود: همه افراد بازداشت شده به خاطر نقش داشتن در فعالیت‌های یک گروه تبهکار که روند انتقال غیر قانونی مهاجران ایرانی از طریق ترکیه، یونان، اسپانیا، فرانسه، آلمان، ایتالیا، بلژیک، اتریش، سوییس، اتریش، هلند به بریتانیا را تسهیل می کرده‌اند، تحت تعقیب بوده و دستگیر شده‌اند.

  مقام‌های قضایی بر این باورند که این گروه تبهکار با اخذ ۱۰ هزار یورو از هر فرد، او را به صورت غیر قانونی و با اوراق شناسایی جعلی به بریتانیا منتقل می کرده است.

  منبع : تسنیم

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.