• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » بهداشت و سلامت » ازدواج های آسان و سالم تضمین کننده سلامت جامعه است
  کد خبر : 1950648

  ازدواج های آسان و سالم تضمین کننده سلامت جامعه است

  ازدواج های آسان و سالم تضمین کننده سلامت جامعه استReviewed by on Dec 13Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ رئیس مرکز بهداشت شهرستان مبارکه درحاشیه همایش ازدواج سالم در گفت و گو با مبارکه نا اظهار کرد: ارزشمندترین سرمایه هر ملت و کشور نیروی انسانی است. فتح الله جعفری…

  ازدواج های آسان و سالم تضمین کننده سلامت جامعه استReviewed by on Dec 13Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ رئیس مرکز بهداشت شهرستان مبارکه درحاشیه همایش ازدواج سالم در گفت و گو با مبارکه نا اظهار کرد: ارزشمندترین سرمایه هر ملت و کشور نیروی انسانی است.

  فتح الله جعفری با بیان اینکه قدرت نیروی انسانی از اصلی ترین و زیر بنائی ترین عوامل تشکیل دهنده جامعه ایده آل است، گفت: اگر نیروی انسانی کار آمد وجود داشته باشد، جامعه و کشور به قدرت سیاسی، اقتصادی و نظامی دسترسی می یابد .

  وی با تاکید بر اینکه در دین اسلام هیچ پیوندی به اندازه پیوندا زدواج، مقدس شمرده نشده است، افزود: پیامبر اسلام (ص) برای حفظ کیان جامعه ازدواج را اصلی ترین پایه برای حفظ دین شمرده است.

  رئیس مرکز بهداشت مبارکه انتخاب همسر و تشکیل زندگی را از مهمترین انتخابهای انسان برشمرد بیان کرد: این انتخاب انتخابی است که فرد تعریف مشخصی دارد و همه پیشرفت ها و آرامش های بشری وابسته به تعریف درست نهاد خانواده است.

  وی اضافه کرد: در تمام جوامع بشری یکی از رویکرد ها توجه به  نهاد خانواده که  تضمین کننده پایداری جامعه است .

  جعفری با اشاره به سن مناسب برای ازدواج اظهار کرد: سن مناسب برای ازدواج برای دختران و پسران رسیدن به رشد و ثبات فکری و عاطفی، شناخت بهتر قواعد زندگی و تشخیص سهم فرد در برابر سهم دیگری است.

  وی با اشاره به هدف برگزاری این همایش، عنوان کرد: هدف از برگزاری این همایش ارائه آموزش های لازم به جوانان در خصوص ازدواج سالم و معیار های همسر گزینی است.

  رئیس مرکز بهداشت مبارکه مطرح کرد: ازدواج های آسان و فرزند آوری سالم به عنوان تضمین کننده سلامت جامعه است.

  1 2 3 4 5 6 7 8 09

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.