• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اجتماعی » کمیسیون زیربنایی دولت مسکن اجتماعی را تصویب کرد/ ساخت ۵۷۰ هزار واحد تا ۱۴۰۰
  کد خبر : 1950614

  کمیسیون زیربنایی دولت مسکن اجتماعی را تصویب کرد/ ساخت ۵۷۰ هزار واحد تا ۱۴۰۰

  کمیسیون زیربنایی دولت مسکن اجتماعی را تصویب کرد/ ساخت ۵۷۰ هزار واحد تا ۱۴۰۰Reviewed by on Dec 13Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، کمیسیون زیربنایی دولت در جلسه عصر یکشنبه خود طرح مسکن اجتماعی را تصویب کرد که در فاز اول آن سالانه ۱۰۰ هزار واحد مسکونی تا سال…

  کمیسیون زیربنایی دولت مسکن اجتماعی را تصویب کرد/ ساخت ۵۷۰ هزار واحد تا ۱۴۰۰Reviewed by on Dec 13Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، کمیسیون زیربنایی دولت در جلسه عصر یکشنبه خود طرح مسکن اجتماعی را تصویب کرد که در فاز اول آن سالانه ۱۰۰ هزار واحد مسکونی تا سال ۱۴۰۰ مورد حمایت دولت قرار می‌گیرد.

  مطابق یک از بندهای این طرح برای امسال نیز ۷۰ هزار واحد مسکونی پیش‌بینی شده است. در مجموع با احتساب سال ۹۵ و سال‌های ۹۶، ۹۷، ۹۸، ۹۹ و ۱۴۰۰ بالغ بر ۵۷۰ هزار واحد در طرح مسکن اجتماعی مورد حمایت دولتی قرار می‌گیرد.

  در فاز اول طرح تصویب شده مسکن اجتماعی دولت برای ودیعه مسکن، اجاره مسکن،‌ تکمیل واحدها،‌ساخت و… در مجموع یک پکیج را پیش بینی  کرده که تا سال ۱۴۰۰ آنها را اجرایی می‌کند.

  کمیسیون زیربنایی دولت آخرین مرجعی بود که طرح مذکور را تصویب کرد و پس از آن این طرح برای تصویب نهایی به هیئت دولت ارائه می‌شود.

  این کمیسیون از وزرای راه و شهرسازی، صنعت، نیرو، کشاورزی، معاون میراث فرهنگی و… تشکیل شده و می توان گفت مرحله سخت طرح مسکن اجتماعی سپری شده است.

  جامعه هدف طرح مسکن اجتماعی دهک های یک تا چهار جامعه بوده و مجری آن بنیاد مسکن انقلاب اسلامی است. بر اساس جزئیات تصویب شده دولت علاوه بر پرداخت یارانه، زمین ساخت واحدهای مسکن اجتماعی را نیز از طریق وزارت راه و شهرسازی تامین می کند.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.