• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اجتماعی » شمار تشکل های کارگری و کارفرمایی در استان مرکزی ۱۵ درصد افزایش یافت
  کد خبر : 1950612

  شمار تشکل های کارگری و کارفرمایی در استان مرکزی ۱۵ درصد افزایش یافت

  شمار تشکل های کارگری و کارفرمایی در استان مرکزی ۱۵ درصد افزایش یافتReviewed by on Dec 13Rating: محمد تقی آبائی هزاوه روز سه شنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: در این مدت ۱۷ تشکل کارگری و کارفرمایی در استان ایجاد شده که از این تعداد ۱۳ تشکل کارگری و چهار تشکل کارفرمایی است.وی…

  شمار تشکل های کارگری و کارفرمایی در استان مرکزی ۱۵ درصد افزایش یافتReviewed by on Dec 13Rating:

  محمد تقی آبائی هزاوه روز سه شنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: در این مدت ۱۷ تشکل کارگری و کارفرمایی در استان ایجاد شده که از این تعداد ۱۳ تشکل کارگری و چهار تشکل کارفرمایی است.
  وی بیان کرد: ۱۳ تشکل کارگری و کارفرمایی دیگر نیز در شرف تاسیس است و این آمار تا پایان سال جاری روند رو به رشد خواهد داشت.
  مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی ادامه داد: ارتباط و تعامل مطلوبی بین تشکل های کارگری و کارفرمایی این استان و ارتباط با اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی وجود دارد و انتظار است این مهم روز به روز پررنگ تر شود.
  آبائی هزاوه عنوان کرد: تشکل های کارگری و کارفرمایی نقش موثری در حل مشکلات قشر کارگر و کارفرما دارند و باید همه تلاش خود را در این راستا به کار گیرند.
  وی گفت: دولت تدبیر و امید نگاه ویژه ای به مسائل و مشکلات جامعه کارگری و کارفرمایی دارد و این نگاه در استان مرکزی نیز به صورت ویژه وجود دارد و تاکنون با وجود تمام مشکلات و تنگاه ها گام های بلندی برای این قشرها برداشته شده است.
  ۲۰۹ تشکل کارگری و کارفرمایی در استان مرکزی وجود دارد.
  ۳۰۰۵/۶۰۱۳/خبرنگار: معصومه صفری**انتشار دهنده:مژگان حیدری*

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.