• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اجتماعی » سن فحشا در خوزستان به ۱۴ سالگی کاهش یافت
  کد خبر : 1950604

  سن فحشا در خوزستان به ۱۴ سالگی کاهش یافت

  سن فحشا در خوزستان به ۱۴ سالگی کاهش یافتReviewed by on Dec 13Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از اهوازنوین:در همایش روی پوست شهر ؛کارشناس آسیبهای اجتماعی با بررسی عوامل دخیل در کاهش سن فحشا در بین نوجوانان از اموزش و پرورش انتقاد جدی کرد. محمدی رئیس انجمن…

  سن فحشا در خوزستان به ۱۴ سالگی کاهش یافتReviewed by on Dec 13Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از اهوازنوین:در همایش روی پوست شهر ؛کارشناس آسیبهای اجتماعی با بررسی عوامل دخیل در کاهش سن فحشا در بین نوجوانان از اموزش و پرورش انتقاد جدی کرد.

  محمدی رئیس انجمن اسیب شناسی ،آموزش و پرورش را متهم اصلی درگیری دختران مدرسه ای با روابط نامشروع عنوان کرد و گفت : عمده مشکلات و آسیب های اجتماعی از آموزش و پرورش نشات میگیرد زیرا تعلیم تربیت به درستی در مدارس صورت نمی گیرد.   از آنجا که تعلیم و تربیت سال هاست حلقه مفقوده حوزه اموزش و پرورش می باشد و بی توجهی به حوزه تربیت در سالهای اخیر عامل اصلی افزایش امار خودکشی ناشی از اسیب های اجتماعی در قشر دانش آموز بوده.   لذا بهتر است مدیران با تدوین سندی در خصوص گسترش تربیت با بهره گیری از کارشناسان و متخصصین این حوزه در آموزش و پرورش گامی در راستای جلوگیری از شیوع آسیبهای اجتماعی در بین قشر دانش آموز بردارند.  

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.