• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » ورزشی » برای مدالم ارزش قائل نشدند / سال آینده به نام استان دیگری در مسابقات تیراندازی شرکت می کنم
  کد خبر : 1950555

  برای مدالم ارزش قائل نشدند / سال آینده به نام استان دیگری در مسابقات تیراندازی شرکت می کنم

  برای مدالم ارزش قائل نشدند / سال آینده به نام استان دیگری در مسابقات تیراندازی شرکت می کنمReviewed by on Dec 13Rating: امیرسیاوش ذوالفقاریان روز سه شنبه در گفت و گو با ایرنا افزود : مهم ترین آرزوی هر ورزشکار بعد از کسب مدال در مسابقات بین المللی، استقبال مسئولان استانی از قهرمان دیارشان است…

  برای مدالم ارزش قائل نشدند / سال آینده به نام استان دیگری در مسابقات تیراندازی شرکت می کنمReviewed by on Dec 13Rating:

  امیرسیاوش ذوالفقاریان روز سه شنبه در گفت و گو با ایرنا افزود : مهم ترین آرزوی هر ورزشکار بعد از کسب مدال در مسابقات بین المللی، استقبال مسئولان استانی از قهرمان دیارشان است که متاسفانه بعد از کسب مدال قهرمانی آسیا، هیج مسئولی به سراغم نیامده است.
  وی اظهار داشت : این نامهربانی های مسئولان امر تاثیری در روند قهرمانی ام ندارد و به راهم ادامه می دهم اما این رسم برخورد با یک قهرمان آسیا نیست که در استانش یک تشکر خشک و خالی از سوی مسئولان امر نشنود.
  وی خاطرنشان کرد : مردم باید بدانند که در استانی با کمترین امکانات ورزشی توانستم در مسابقات قهرمانی آسیا مدال طلا بگیرم و مفتخرم تا جایگاه ورزشی استانم سمنان را ارتقا بخشم.
  این قهرمان نوجوان سمنانی یادآور شد : تیراندازی رشته ورزشی پر هزینه ای است که ماهیانه بیش از ۱۰ میلیون ریال برای حفظ آمادگی و ادامه روند قهرمانی هزینه می کنم که متاسفانه هیچگونه امکانات سخت افزاری در استان سمنان برای تمرین کردن این رشته ورزشی فراهم نیست.
  ذوالفقاریان ادامه داد: بسیاری از دوستانم که دارای استعداد درخشان در رشته تیراندازی هستند به دلیل هزینه بالای تجهیزات ورزشی این رشته ورزشی از ادامه فعالیت صرف نظر می کنند که بسیار ناراحت کننده است.
  این قهرمان رشته تیراندازی اضافه کرد: در زمان حاضر فقط باشگاه الغدیر شهرستان سمنان برای برگزاری دوره های تمرین رشته تیراندازی در چند سال گذشته دایر بود که این مکان ورزشی به دلایل مختلف اکنون غیرفعال است.
  به گفته ذوالفقاریان این نامهربانی های مسئولان تاثیری در روند قهرمانی اش ندارد، اما خاطرنشان کرد : نباید همنوعان من به خاطر مشکل مالی از ورزش کردن دور بمانند که این قضیه برای نوجوانانی که در خطر بسیاری از چالش های اجتماعی قرار دارند، دردناک است.
  وی تصریح کرد : برای قهرمان پروری، مسئولان باید دست به کار شوند و نباید قهرمانان انگشت شمار استان سمنان که در رده های مختلف سنی عضو تیم ملی هستند به فراموشی سپرده شوند.
  ذوالفقاریان ادامه داد : یک ورزشکار نوجوان به لحاظ روحی نیاز به افزایش روحیه دارد و نباید با بی رغبتی مسئولان انگیزه قهرمانی در ورزشکاران از بین برود.
  وی خاطرنشان کرد : باید مسئولان حوزه ورزش با جذب سرمایه گذار، بخش قابل توجهی از مشکلات سخت افزاری باشگاه های ورزشی را برطرف کنند تا ورزشکار بتواند با شادابی بیشتری تمرین کند.
  قهرمان مسابقات تیراندازی نوجوانان آسیا در سال ۲۰۱۶ ادامه داد: تامین امکانات اولیه ورزش تیراندازی در استان سمنان از آرزوی های دست نیافتنی من است که امیدوارم روزی این مهم محقق شود.
  امیرسیاوش ذوالفقاریان در مسابقات تیراندازی قهرمانی آسیا ۲۰۱۶ تهران مدال طلای تفنگ بادی ۱۰ متر را به دست آورد.
  ۷۳۳۹/ ۶۰۲۶/
  خبرنگار: محمدرضا یوسف نژاد **انتشار دهنده: جانعلی فتحی

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.