• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار خودرو » اجرایی شدن طرح زوج و فرد خودرو ها درکرج از پایان سال جاری
  کد خبر : 1950464

  اجرایی شدن طرح زوج و فرد خودرو ها درکرج از پایان سال جاری

  اجرایی شدن طرح زوج و فرد خودرو ها درکرج از پایان سال جاریReviewed by on Dec 13Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از روز سه شنبه ایرنا، از پایگاه خبری شهرداری کرج احمد افضلی افزود: با توجه به تصویب محدوده ترافیکی زوج و فرد شهر کرج در شورای ترافیک استان البرز طی سال گذشته…

  اجرایی شدن طرح زوج و فرد خودرو ها درکرج از پایان سال جاریReviewed by on Dec 13Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از روز سه شنبه ایرنا، از پایگاه خبری شهرداری کرج احمد افضلی افزود: با توجه به تصویب محدوده ترافیکی زوج و فرد شهر کرج در شورای ترافیک استان البرز طی سال گذشته و مجهز شدن محدوده مذکور به دوربین های پلاک خوان، لایحه ای از سوی شهرداری کرج برای تبیین ساز و کار و کنترل مکانیزه ورود به معابر این محدوده به شورای اسلامی شهر ارسال شد.
  معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری کرج اظهار داشت: لایحه تنظیم شده از سوی این دستگاه با استفاده از تجارب سایر کلانشهرهای کشور تنظیم شد و پس از بررسی و تبادل نظر در صحن علنی شورای اسلامی شهر کرج به تصویب نمایندگان مردم در پارلمان شهری رسید.
  افضلی ادامه داد: بر مبنای مصوبه مذکور مقرر شد تا پس از طی مراحل قانونی و تایید دوربین های پلاک خوان از سوی پلیس راهور و اخذ کدهای مربوطه برای هر یک از دوربین ها، طرح کنترل هوشمند ورود به محدوده زوج یا فرد بصورت آزمایشی در پایان سال ۹۵ اجرایی شود.
  وی بیان داشت : گزارش فرهنگی و اجتماعی آثار این طرح نیز تهیه و به شورای اسلامی شهر کرج برای بررسی عملکرد موضوع و در صورت نیاز اصلاح مفاد لایحه ارائه می شود.
  وی بیان داشت: بر اساس دستور ابلاغی شورای اسلامی شهر کرج، شهرداری این کلانشهر می تواند روزانه بالغ بر ۱۰ هزار مجوز طرح ترافیک را به مبلغ ۵۰ هزار ریال به فروش برساند.
  وی اضافه کرد: سایر ساز و کارهای اجرای طرح محدوده ترافیک زوج یا فرد شهر کرج در ماه های آینده در صورت فراهم شدن شرایط اجرایی آن از طریق رسان های جمعی به اطلاع شهروندان می رسد.
  معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری کرج یادآور شد: برای ارائه خدمات مناسب به شهروندان، برنامه ریزی های لازم جهت انجام کلیه مراحل خرید مجوز طرح از طریق سامانه اینترنتی در حال مطالعه و طراحی می باشد و تا زمان اجرای طرح محدوده ترافیک شهر کرج به بهره برداری می رسد.
  افضلی خاطر نشان کرد: تمام اقدامات برای محدودیت ترافیکی به منظور کاهش ترافیک و آلودگی هوا در محدوده هسته مرکزی شهر کرج بوده و برای افزایش ظرفیت ناوگان حمل و نقل همگانی و ایجاد محدودیت ها برای خودروهای شخصی ضروری می باشد.
  وی خاطر نشان کرد: با توجه به اینکه اجرای این طرح به صورت هوشمند صورت می پذیرد امکان آن وجود دارد که در ابتدای مسیر نواقصی داشته باشد که پس از اجرای آزمایشی طرح مذکور تغییرات لازم برای رفع نواقص احتمالی از سوی مسئولان ذیربط صورت می گیرد؛ همکاری و تعامل سایر دستگاهها و شهروندان نیز در انجام موفق طرح زوج و فرد بسیار اثر گذار خواهد بود.
  ۷۴۱۰/ ۶۱۵۵خبرنگار:مژگان السادات سجادی** انتشار دهنده : محمد عزیزپور

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.