• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اقتصادی » معامله ۵۷۳۶ در رینگ طلایی بورس کالا
  کد خبر : 1950451

  معامله ۵۷۳۶ در رینگ طلایی بورس کالا

  معامله ۵۷۳۶ در رینگ طلایی بورس کالاReviewed by on Dec 13Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از بورس نیوز به نقل از واحد معاملات آتی سکه کارگزاری بانک سامان روز دوشنبه مورخه ۲۲/۰۹/۱۳۹۵ در بازار معاملاتی قراردادهای آتی سکه در سررسید های مختلف ۵۷۳۶ قرارداد معامله شد. در سررسید معاملاتی دی ۹۵ (GCDY95)111 قرارداد…

  معامله ۵۷۳۶ در رینگ طلایی بورس کالاReviewed by on Dec 13Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از بورس نیوز به نقل از واحد معاملات آتی سکه کارگزاری بانک سامان روز دوشنبه مورخه ۲۲/۰۹/۱۳۹۵ در بازار معاملاتی قراردادهای آتی سکه در سررسید های مختلف ۵۷۳۶ قرارداد معامله شد.

  در سررسید معاملاتی دی ۹۵ (GCDY95)111 قرارداد معامله و ۲۰۰۰ موقعیت باز باقی ماند و در نهایت قیمت تسویه این سررسید به ۱۱۳۷۵۰۰۰ ریال رسید. معاملات در این سررسید با قیمت ۱۱۳۷۰۰۰ تومان شروع و با قیمت ۱۱۳۸۵۰۰ تومان خاتمه یافت. این سررسید با میانگین وزنی قیمت معاملات ۱۱۳۷۵۰۰۰ ریال که حاکی از افت ۰.۱ درصدی بود در پایین ترین قیمت معامله ۱۱۳۵۵۰۰ تومان و در بالاترین قیمت عدد ۱۱۳۹۵۰۰ تومان را تجربه نمود.

  در سررسید معاملاتی اسفند ۹۵(GCES95 ) 70 قرارداد معامله و ۲۰۳۵ موقعیت باز باقی ماند و در نهایت قیمت تسویه این سررسید به ۱۱۵۲۶۳۵۷ ریال رسید. معاملات در این سررسید با قیمت ۱۱۵۳۰۰۰ تومان شروع و با قیمت ۱۱۵۴۰۰۰ تومان خاتمه یافت. این سررسید با میانگین وزنی قیمت معاملات ۱۱۵۲۶۳۵۷ ریال که حاکی از افت ۰.۱۵ درصدی بود در پایین ترین قیمت معامله ۱۱۵۱۰۰۰ تومان و در بالاترین قیمت عدد ۱۱۵۴۰۰۰ تومان را تجربه نمود

  در سررسید معاملاتی اردیبهشت ۹۶((GCOR96 146 قرارداد معامله و ۴۴۴۷ موقعیت باز باقی ماند و در نهایت قیمت تسویه این سررسید به ۱۱۶۷۷۹۷۹ ریال رسید. معاملات در این سررسید با قیمت ۱۱۶۸۰۰۰ تومان شروع و با قیمت ۱۱۶۹۰۰۰ تومان خاتمه یافت. این سررسید با میانگین وزنی قیمت معاملات ۱۱۶۷۷۹۷۹ ریال که حاکی از افت ۰.۱۳ بود در پایین ترین قیمت معامله ۱۱۶۵۵۰۰ تومان و در بالاترین قیمت عدد ۱۱۶۹۰۰۰ تومان را تجربه نمود.

  در سررسید معاملاتی تیر ۹۶(GCTR96) 1066 قرارداد معامله و ۶۰۳۵ موقعیت باز باقی ماند و در نهایت قیمت تسویه این سررسید به ۱۱۸۳۱۵۷۱ ریال رسید. معاملات در این سررسید با قیمت ۱۱۸۴۰۰۰ تومان شروع و با قیمت ۱۱۸۳۵۰۰ تومان خاتمه یافت. این سررسید با میانگین وزنی قیمت معاملات ۱۱۸۳۱۵۷۱ ریال که حاکی از افت ۰.۱۹ درصدی بود در پایین ترین قیمت معامله ۱۱۸۱۵۰۰ تومان و در بالاترین قیمت عدد ۱۱۸۴۵۰۰ تومان را تجربه نمود.

  در سررسید معاملاتی شهریور ۹۶ ((GCTR96 4343 قرارداد معامله و ۱۲۷۹۸ موقعیت باز باقی ماند و در نهایت قیمت تسویه این سررسید به ۱۲۰۰۱۵۶۹ ریال رسید. معاملات در این سررسید با قیمت ۱۲۰۱۵۰۰ تومان شروع و با قیمت ۱۲۰۱۵۰۰ تومان خاتمه یافت. این سررسید با میانگین وزنی قیمت معاملات ۱۲۰۰۱۵۶۹ ریال ، که حاکی از افت ۰.۱۷ درصدی بود .در پایین ترین قیمت معامله ۱۱۹۸۰۰۰ تومان و در بالاترین قیمت عدد ۱۲۰۲۰۰۰ تومان را تجربه نمود.


  معامله 5736 در رینگ طلایی بورس کالا

  نوسانات انس جهانی طلا :

  روز دوشنبه بازارهای جهانی شاهد رشد نسبی نرخ انس جهانی بود که قیمت این فلز گرانبها به نرخ تقریبی ۱۱۶۲ دلار معامله شد .

  نوسان قیمت دلار :

  دیروز قیمت دلار در بازار آزاد به قیمت ۳۹۰۵ تومان معامله شد.


  معامله 5736 در رینگ طلایی بورس کالا

  اخبار موثر:

  به گزارش پایگاه اینترنتی اینوستینگ، قیمت طلا روز جمعه به پایین ترین سطح در ۱۰ ماه اخیر رسیده و طی هفته گذشته برای پنجمین بار متوالی با کاهش روبرو شده است. بر اساس این گزارش انتشار آمارهای اقتصادی آمریکا می تواند تاثیر زیادی بر وضعیت نرخ بهره فدرال رزرو طی ماه های آینده نیز داشته باشد. بیانیه پایانی نشست دو روزه فدرال رزرو آمریکا نیز تاحد زیادی وضعیت نرخ بهره در سال ۲۰۱۷ میلادی را مشخص خواهد کرد. تازه ترین نظرسنجی اینوستینگ نشان می دهد که احتمال افزایش نرخ بهره فدرال رزرو آمریکا در نشست هفته آینده تقریبا ۱۰۰ درصد است. شاخص ارزش دلار نیز طی هفته گذشته بیش از ۰.۷۵ درصد رشد داشته است و این عامل فشار زیادی را بر قیمت جهانی طلا وارد کرده است. تحلیلگران اقتصادی بر این باورند که افزایش نرخ بهره فدرال رزرو می تواند موجب تقویت بیشتر ارزش دلار شده و این مساله در نهایت به ضرر قیمت طلا خواهد بود. قیمت جهانی طلا از زمان پیروزی دونالد ترامپ در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا با کاهش شدیدی روبرو شده است.

  بدانیم که : عیار طلای معامله شده در بازارهای جهانی یا اونس ۲۴ و عیار سکه بهار آزادی ۲۱.۶ است و با تقسیم عدد ۲۱.۶ بر ۲۴ عدد ۰،۹۰۰ به دست می‌آید و پس از ضرب عدد حاصل در وزن انواع سکه یعنی تمام بهار آزادی، نیم و یا ربع بهار آزادی قیمت واقعی آنها به دست می‌آید

  ثبت نام در دوره آموزشی معاملات آتی سکه :

  شما می توانید برای آشنایی بیشتر با نحوه انجام معاملات، استراتژی های معاملاتی و … در دوره های تخصصی کارگزاری بانک سامان شرکت نمائید.

  مدرس دوره : نیما کرامت- معامله گر و تحلیل گر معاملات آتی سکه

  تلفن جهت ثبت نام : ۸۸۷۷۴۶۶۹ داخلی ۱۲۵

  شما می توانید با عضویت در طرح سیمین و زرین باشگاه مشتریان کارگزاری بانک سامان و فعالیت در سامانه معاملات برخط و یا تلفنی معاملات آتی سکه کارگزاری بانک سامان از مزایای ویژه بهره مند شوید.

  کسب اطلاعات بیشتر و عضویت در طرح از طریق :

  تماس با خط مستقیم ۸۸۷۹۵۳۵۸

  ارسال عدد ۹ به سامانه پیامکی ۱۰۰۰۴۸۳۱۲

  مراجعه به سایت باشگاه مشتریان کارگزاری بانک سامان به آدرس :

  http://club.samanbourse.com/Default.aspx?tabid=129

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.