• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اقتصادی » ۵۷۱ صندوق خرد توسعه روستایی در کرمان ایجاد شده است
  کد خبر : 1950443

  ۵۷۱ صندوق خرد توسعه روستایی در کرمان ایجاد شده است

  ۵۷۱ صندوق خرد توسعه روستایی در کرمان ایجاد شده استReviewed by on Dec 13Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از ایرنا هادی شهسوارپور شامگاه دوشنبه در حاشیه سفر استاندار کرمان به جنوب کرمان در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: ۲۱۷ صندوق از مجموع صندوق های خرد توسعه روستایی این استان در جنوب…

  ۵۷۱ صندوق خرد توسعه روستایی در کرمان ایجاد شده استReviewed by on Dec 13Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از ایرنا هادی شهسوارپور شامگاه دوشنبه در حاشیه سفر استاندار کرمان به جنوب کرمان در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: ۲۱۷ صندوق از مجموع صندوق های خرد توسعه روستایی این استان در جنوب کرمان وجود دارد که بیش از ۴۰ درصد صندوق های استان را به خود اختصاص داده است.
  وی ادامه داد: هدف از راه اندازی این صندوق ها هم افزایی و توان افزایی از طریق بسیج جوامع محلی است.
  وی خاطرنشان کرد: با توجه به سیاست های اجرایی استاندار کرمان و تقسیم این استان به زون های اقتصادی یکی از طرح هایی که مشارکت روستاییان را در زمینه اشتغال خرد روستایی فعال خواهد کرد صندوق های توسعه خرد روستایی است که مورد حمایت مدیران زون های اقتصادی است.
  مدیرکل امور روستایی و شوراهای استانداری کرمان اظهار کرد: صندوق خرد توسعه روستایی یک تجربه با ارزش اقتصادی است که بصورت محلی بومی سازی شده است.
  وی افزود: این صندوق ها با واریز کردن سرمایه های مردم برای رفع مشکلات اهالی و مشکلات اقتصادی و اشتغال تشکیل شده است.
  وی ادامه داد: سپرده های مردمی توسط اعضای صندوق ‌ها، مشارکت معین‌ های اقتصادی استان و انجمن ‌های خیریه، برخی از روش‌ های تامین مالی این صندوق ‌ها است.
  شهسوارپور خاطرنشان کرد: راه اندازی صندوق های خرد توسعه روستایی دارای گام های مختلفی است که با انتخاب مشاور در حال طی مراحل آن است و بزودی به مراحل اجرایی خواهد رسید.
  وی گفت: استان کرمان سومین استان از نظر جمعیت روستایی در کشور است که تشکیل صندوق‌های خرد موجب سکونت افراد روستایی در روستاها می‌ شود.
  وی افزود: ۴۳ درصد جمعیت استان کرمان روستایی است و از نظر جمعیت روستایی ۱۴ درصد از متوسط کشوری بالاتر است که رتبه سوم در کشور را دارد.
  خبرنگار: هادی شفیعی مجاز ** انتشار دهنده: نجمه حسنی
  ۷۴۵۰/۳۰۲۹

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.