• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , بین الملل , سیاسی » جنوب مأرب به تسلط کامل رزمندگان یمنی درآمد
  کد خبر : 1950402

  جنوب مأرب به تسلط کامل رزمندگان یمنی درآمد

  فروپاشی صفوف مزدوران سعودی در مأرب در پی سیطره رزمندگان یمنی بر جنوب این استان، حمله جنگنده‌های سعودی به شرق صنعا، ناکامی تلاش مزدوران سعودی برای پیشروی در البیضاء و در هم کوبیده شدن مواضع آنها در تعز از تحولات میدانی یمن است. «علی الحوثی»، یک فرمانده کمیته های انقلابی یمن در این کشور اظهار…

  فروپاشی صفوف مزدوران سعودی در مأرب در پی سیطره رزمندگان یمنی بر جنوب این استان، حمله جنگنده‌های سعودی به شرق صنعا، ناکامی تلاش مزدوران سعودی برای پیشروی در البیضاء و در هم کوبیده شدن مواضع آنها در تعز از تحولات میدانی یمن است.

  ۴
  «علی الحوثی»، یک فرمانده کمیته های انقلابی یمن در این کشور اظهار داشت: نیروهای یمنی در عملیاتی ویژه و منحصر به فرد جنوب استان مأرب در شرق صنعا را از مزدوران سعودی بازپس گرفتند.

  وی افزود: نیروهای یمنی با هدف گرفتن پایگاه تروریست ها پانزده نفر از آنها از جمله یک سرکرده سعودی را به هلاکت رسانده تا به طور کامل جنوب استان مأرب را تحت تسلط خود گرفته باشند.

  این فرمانده یمنی صفوف مزدوران سعودی در استان مأرب را در شرف فروپاشی خواند و گفت: نیروهای یمنی از چندین محور در حال عملیات علیه تروریست ها هستند تا استان را به طور کامل آزاد کنند.

  ادامه حملات جنون آمیز عربستان به صنعا

  یک منبع محلی در صنعا نیز خبر داد: هواپیماهای دشمن سعودی شب گذشته منطقه الحفا در شهر السبعین در شرق استان صنعا را برای دومین بار در کمتر از ۲۴ ساعت گذشته بمباران کردند.

  شهر السبعین در نخستین ساعات دیروز نیز هدف حملات شدید و جنون آمیز جنگنده های سعودی قرار گرفت که در جریان آن بمب های قوی به روی این منطقه فرو ریخته شد و چند غیرنظامی را شهید و زخمی کرد.

  بمباران شهر السبعین همچنین خسارت سنگینی به خانه ها و اموال عمومی و خصوصی وارد کرده است.

  ۴ نوبت تلاش مزدوران سعودی برای پیشروی در البیضاء ناکام ماند

  در همین حال شماری از مزدوران سعودی-آمریکایی دیروز دوشنبه در چهار نوبت تلاش برای پیشروی به سوی ارتفاعات الکساده در استان البیضاء که با پشتیبانی هوایی عربستان صورت گرفت ناکام ماندند.

  یک منبع نظامی یمن گفت: نیروهای ارتش و کمیته های مردمی این حمله تروریست ها را دفع و شماری از آنها را کشته و زخمی کرده و مابقی مجبور به فرار از درگیری ها شدند.

  انهدام خودروی مزدوران سعودی و هلاکت سرنشینان آن در مأرب

  رزمندگان ارتش و کمیته های مردمی همچنین در پاسخ به ادامه تجاوز علیه ملت بی گناه یمن مزدوران سعودی-آمریکایی را در استان مأرب متحمل تلفات جدیدی کردند.

  یک منبع نظامی گفت: یک خودروی نظامی مزدوران سعودی در نزدیکی ارتفاعات فاطم در منطقه الوثبات بین حریب القرامیش و حریب نهم در استان مأرب هدف گرفته شد.

  یکشنبه گذشته در بمباران کور روستاها و خانه های مردمی در شهر حریب بیحان در استان مأرب یک غیرنظامی شهید و چندین نفر دیگر زخمی شدند.

  کشته و زخمی شدن چند مزدور سعودی در جنوب ذباب

  از سوی دیگر رزمندگان ارتش و کمیته های مردمی دیروز دوشنبه محل تجمع مزدوران سعودی در شهر ذباب استان تعز را هدف شلیک چندین خمپاره گرفته و شماری از آنها را کشته و زخمی کردند.

  یک منبع نظامی گفت: یگان های ارتش و کمیته های مردمی به سرکوب مزدوران سعودی تا پایان حملات وحشیانه علیه ملت یمن ادامه می دهند.

  منبع : فارس

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.