• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اجتماعی » برگزاری همایش تجلیل و نکوداشت خدمات داوطلبانه جمعیت هلال احمر نایین
  کد خبر : 1950380

  برگزاری همایش تجلیل و نکوداشت خدمات داوطلبانه جمعیت هلال احمر نایین

  برگزاری همایش تجلیل و نکوداشت خدمات داوطلبانه جمعیت هلال احمر نایینReviewed by on Dec 13Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اصفهان، با حضور امام جمعه , فرماندار, شهردار و دیگر مسئولین و بیش از ۱۵۰ نفر از داوطلبان به مناسبت روز جهانی داوطلب در نایین، از ۱۵…

  برگزاری همایش تجلیل و نکوداشت خدمات داوطلبانه جمعیت هلال احمر نایینReviewed by on Dec 13Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اصفهان، با حضور امام جمعه , فرماندار, شهردار و دیگر مسئولین و بیش از ۱۵۰ نفر از داوطلبان به مناسبت روز جهانی داوطلب در نایین، از ۱۵ داوطلب و خیر جمعیت هلال احمر نایین تقدیر شد.
  در این مراسم معاون داوطلبان جمعیت هلال احمراستان اصفهان در سخنانی ضمن گرامی داشت روز جهانی داوطلب و همچنین تبریک آغاز هفته وحدت ، به اهمیت و نقش داوطلب اشاره و گفت : داوطلبان با هدف های بشردوستانه و بدون هیچ گونه چشم داشت بصورت ارادی جهت کمک به همنوعان ، آسیب دیدگان و آسیب پذیران جامعه عمل می کنند.
  علیرضا سلیمی افزود : داوطلبان جمعیت هلال احمر بر اساس اصول اساسی نهضت جهانی صلیب سرخ و هلال احمر که بی غرضی ، بی طرفی ، وحدت ، جهانشمولی ، خدمات داوطلبانه ، انسانیت و یگانگی می باشد خدمات بی منت بسیاری در جامعه انجام می دهند.
  وی ضمن بیان نامگذاری روز ۱۵ آذر ماه بعنوان روز جهانی داوطلب اظهار کرد : این فرصت فراهم شد که اعضاء بزرگترین نهاد اجتماعی بین المللی را که در قالب گروه های داوطلبی مهارت ، مشارکت ، هدایت و حمایت بعنوان سازمان داوطلبان می باشند ارج نهاده و توجه بیشتری به این قشر تاثیر گذار جامعه بنماییم.
  سلیمی با اشاره به اینکه شهرستان نایین در محور مواصلاتی گفت : شهرستان نایین با توانایی و پتانسیل های بسیار بزرگی که دارد طی یک سال اخیر توانسته در جذب داوطلبین و خیران به نحو مطلوب عمل کند که این عزم می بایست افزایش یابد.
  وی ضمن تشکر از داوطلبان در وضعیت های حساس شهرستان و خدمت رسانی به مردم تصریح کرد: داوطلبانی که در طول یک سال گذشته فعالیت کرده اند همه قابل ستایش و تجلیل هستند که هر سال سخترین انتخاب پیش روی ماست که از چه کسانی تجلیل کنیم.
  معاون داوطلبان جمعیت هلال احمراستان اصفهان وی با اشاره به احداث پایگاه های جاده ای توسط داوطلبان و خیرین ،آموزش های امدادی بیان داشت : با توجه به اتفاقی که رخ می دهد و حضور مردم در این حوادث سعی داریم با شعار «در هر خانواده یک امدادگر» به صورت فراخوان نسبت به آموزشهای کمک اولیه به صورت داوطلبانه در خانواده ها آموزش دهیم که قطع به یقین بسیاری از مشکلات ما در این زمینه کم خواهد شد.
  وی در پایان ضمن ابراز خرسندی از واکنش به موقع نیروی داوطلبی تاکید کرد : حوادثی در طی سال اخیر رخ داد وآخرین حوادث هم نخواهد بود چرا که کشور ایران کشور حادثه خیر است و ما باید همیشه در جهت خدمت رسانی آمادگی هرگونه حوادث احتمالی و واکنش به موقع را داشته باشیم.
  علیرضا سلیمی همچنین در حاشیه مراسم در گفتگو اختصاصی با خبرنگار باشگاه خبرنگاران جوان در خصوص تحقق شعار «در هرخانواده یک امدادگر» افزود : ما در جمعیت هلال احمر به دلیلی که تعدادی از داوطلبان کم بوده و انتظار داریم این روند افزایش یابد و اینکه در خانواده ها یک امدادگر وجود داشته باشد تا مردم دوره های آموزش امداد و کمک های اولیه را فرا بگیرند می توانند در حوادث غیر مترقبه ای که خدای نکرده اتفاق می افتد در سطح کشور و در مخاطرات پاسخگو باشند و حداقل کاری که برای خود بتوانند انجام دهند اینکه در صحنه حادثه آسیب کمتری ببینند.
  معاون داوطلبان جمعیت هلال احمراستان اصفهان در پاسخ به سوال دیگر خبرنگار باشگاه خبرنگاران جوان مبنی بر چه راهکارهایی جهت جذب داوطلب اندیشیده اید بیان داشت: طرحی به اسم «خادم» که مردم می توانند در سراسر کشور با تایپ آدرس اینترنتی http://khadem.ir وارد این سایت می شوند واطلاعات آموزشی و کمک آموزشی را فرا بگیرند که این به نوبه خود نقش مهمی برای کاهش آسیب ها در سطح استان و کشور دارد تا با حضور داوطلبانه مردم این امر تحقق یابد.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.