• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , سیاسی » ۴۵ درصد صادرات ایران به ‌عراق از طریق استان کرمانشاه انجام می‌شود
  کد خبر : 1950058

  ۴۵ درصد صادرات ایران به ‌عراق از طریق استان کرمانشاه انجام می‌شود

    به گزارش ایران ویج ، کیوان کاشفی عصر امروز در همایش فرصتهای سرمایه‌گذاری که در اتاق بازرگانی کرمانشاه برگزار شد، با اشاره به اینکه اتاق بازرگانی کرمانشاه دارای ۹۵ سال قدمت است، اظهار داشت: این میزان قدمت اتاق بازرگانی کرمانشاه نشان دهنده سابقه تجاری و کار اقتصادی در استان است. رئیس اتاق بازرگانی استان…

   استان کرمانشاه

   

  به گزارش ایران ویج ، کیوان کاشفی عصر امروز در همایش فرصتهای سرمایه‌گذاری که در اتاق بازرگانی کرمانشاه برگزار شد، با اشاره به اینکه اتاق بازرگانی کرمانشاه دارای ۹۵ سال قدمت است، اظهار داشت: این میزان قدمت اتاق بازرگانی کرمانشاه نشان دهنده سابقه تجاری و کار اقتصادی در استان است.
  رئیس اتاق بازرگانی استان کرمانشاه با بیان اینکه اتاق بازرگانی استان کرمانشاه به ۱۰۰۰ نفر به صورت ثابت و ۲۰۰۰ نفر به صورت متغیر خدماتی ارائه می‌شود، عنوان کرد: یکی از خدمات اتاق بازرگانی ارائه مشاوره در زمینه‌های مختلف به سرمایه‌گذاران است.
  کاشفی با اشاره به اینکه در بازاریابی و تبلیغات کارشناسان خبره‌ای در اتاق بازرگانی کرمانشاه حضور دارند، گفت: اتاق بازرگانی در موضوعات گمرکی و حقوقی حامی سرمایه‌گذاران است و در تسهیل خدمات تجاری و صدور اوراقی همچون کارت بازرگانی و اسناد تجاری و ترانزیت کالا خدماتی ارائه می‌دهد.
  وی با بیان اینکه بیش از ۴۵ درصد صادرات ایران به کشور عراق از طریق استان کرمانشاه انجام می‌شود، گفت: این نشان دهنده این است که استان کرمانشاه کانون قابل توجهی برای صادرات به کشور عراق است.
  رئیس اتاق بازرگانی استان کرمانشاه اظهار کرد: هیچ سرمایه گذار خارجی تاکنون در استان کرمانشاه از صحنه تولید خارج نشده و ضرر نکرده است.
  منبع: خبرگزاری تسنیم
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.