• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اجتماعی » کتابنامه رشد به تمام مدارس کشور می‌رود
  کد خبر : 1950027

  دبیر سیزدهمین جشنواره کتاب‌های رشد:

  کتابنامه رشد به تمام مدارس کشور می‌رود

  دبیر سیزدهمین جشنواره کتاب‌های آموزشی و تربیتی رشد با اعلام تغییرات اساسی در انتشار فهرست کتاب‌های مناسب، از ورود کتابنامه رشد به همه مدارس کشور خبر داد. محمد ناصری دبیر سیزدهمین جشنواره کتاب‌های آموزشی و تربیتی رشد اظهار داشت: تا سال گذشته کتابنامه، ۱۰ درصد مدارس را پوشش می‌داد اما امسال به ۱۰۰ درصد رسیده…

  دبیر سیزدهمین جشنواره کتاب‌های آموزشی و تربیتی رشد با اعلام تغییرات اساسی در انتشار فهرست کتاب‌های مناسب، از ورود کتابنامه رشد به همه مدارس کشور خبر داد.

  ۱
  محمد ناصری دبیر سیزدهمین جشنواره کتاب‌های آموزشی و تربیتی رشد اظهار داشت: تا سال گذشته کتابنامه، ۱۰ درصد مدارس را پوشش می‌داد اما امسال به ۱۰۰ درصد رسیده است در حقیقت افزایش پوشش‌دهی مدارس از موضوعاتی بود که ناشران به آن اشاره می‌کردند که محقق شد.

  وی درباره معرفی آثار غیر مکتوب مناسب در کتابنامه نیز افزود: امسال برای اولین بار منابع غیر مکتوب مناسب اعم از نرم افزار و فیلم در کنار کتاب‌های مناسب در کتابنامه معرفی شد تا تشویقی برای فعالان این حوزه باشد.

  دبیر سیزدهمین جشنواره کتاب‌های رشد درباره استقبال فعالان حوزه منابع غیرمکتوب از استانداردهای ساماندهی گفت: کسانی که باید در این حوزه سرمایه‌گذاری کنند، انقدر که درباره کتاب مجاب شده‌اند درباره دیگر منابع نشده‌اند.

  وی افزود: به هر حال برای ساخت فیلم یا نرم افزار، سرمایه بسیاری لازم است اما بنده دورنمای این موضوع را مثبت می‌دانم. به این جهت که اکنون رسانه‌های نوین گوی سبقت را از رسانه‌های مکتوب می‌ربایند. بنابراین باید افراد فعال در این بخش را تشویق کنیم.

  سیزدهمین جشنواره کتاب‌های آموزشی و تربیتی رشد، با هدف معرفی آثار استاندارد آموزشی و تربیتی ۲۹ آذر ماه ۱۳۹۵ با معرفی آثار، مؤلفان و ناشران برگزیده به کار خود پایان می‌دهد.

  منبع : فارس

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.