• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اجتماعی » شهرداری اهواز پاسخگوی آمار عجیب و توهین‌آمیز به مردم اهواز در همایش آسیب‌های اجتماعی باشد
  کد خبر : 1949938

  شهرداری اهواز پاسخگوی آمار عجیب و توهین‌آمیز به مردم اهواز در همایش آسیب‌های اجتماعی باشد

  شهرداری اهواز پاسخگوی آمار عجیب و توهین‌آمیز به مردم اهواز در همایش آسیب‌های اجتماعی باشدReviewed by on Dec 12Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از خبرگزاری فارس از اهواز، علی ساری ظهر امروز، در مراسم افتتاح کانون گفت‌ؤگو در دانشگاه چمران اهواز با بیان اینکه فضای گفت‌وگو کمتر شده است و کمتر با یکدیگر…

  شهرداری اهواز پاسخگوی آمار عجیب و توهین‌آمیز به مردم اهواز در همایش آسیب‌های اجتماعی باشدReviewed by on Dec 12Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از خبرگزاری فارس از اهواز، علی ساری ظهر امروز، در مراسم افتتاح کانون گفت‌ؤگو در دانشگاه چمران اهواز با بیان اینکه فضای گفت‌وگو کمتر شده است و کمتر با یکدیگر بحث می‌کنیم، اظهار کرد: مسائل و مباحث بسیاری ضرورت گفت‌وگو وجود دارد بنابراین باید تلاش کنیم زمینه گفت‌وگو این مباحث مهیا شود و آن گفتگو را دنبال کنیم.

  وی با اشاره به مشکلات امروزه جهانی تصریح کرد: افزایش جمعیت کره زمین، کمبود آب، نبود غذا، سلامت ضرورت‌های گفت‌وگو را نشان می‌دهد.

  نماینده مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی خطاب به دانشجویان حاضر در مراسم خاطرنشان کرد: به طور حتم چالش‌های فناوری، انسانی و اخلاقی را می‌توان از طریق گفت‌وگو مدیریت کرد.

  ساری با بیان اینکه هیچ جای بهتر از دانشگاه برای گفت‌وگو نیست متذکر شد: با توجه به اینکه دانشگاه از ابزار‌های لازم برای گفت‌وگو صحیح و درست برخوردار است درخواست کرد: محیط دانشگاه محلی برای گفت‌وگو و تبادل اندیشه و نظر باشد.

  وی افتتاح «کانون گفت‌وگو» را مایه امیدواری عنوان کرد و یادآور شد: این کانون‌ها باید افزایش پیدا کنند و در جهت تقویت آن‌ها تلاش شود تا در ‌‌نهایت فضای گفت‌وگو شکل بگیرد.

  ساری تاکید کرد: گفت‌وگو‌ها همراه با اعتمادسازی باشد و نباید نظرات و اطلاعات بدون استناد علمی ارائه شود.

  وی گفت: گاهی در مباحث و گفت‌وگو‌ها اعداد و ارقامی ارائه می‌شود که تعجب‌آور است، خوشبختانه در زمانی زندگی می‌کنیم که دیگر نمی‌توان هر اطلاعاتی را که ارائه شود چشم بسته قبول کرد، بلکه چرایی این اطلاعات مطرح می‌شود.

  ساری با اشاره به مطرح شدن برخی آمار‌ها غیر واقعی توسط رئیس انجمن آسیب‌شناسی اجتماعی ایران در همایش آسیب‌های اجتماعی که به میزبانی سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری برگزار شد گفت: شهرداری اهواز زمانی که کسی را به عنوان سخنران دعوت می‌کند و مساله را مطرح می‌کند، باید اعلام کند که مبنای ارائه چنینی آماری چیست و به چه طریقی به دست آمده است.

  وی افزود: در این همایش آماری و اطلاعاتی بیان شده است که شنیدن آن‌ها ممکن است به هر خانواده اهوازی وصله خورده شود بنابراین لازم است شهرداری مشخص کند این آمار‌ها چگونه به دست آمده است.

  ساری تشریح کرد: ما منکر آن نیستیم که در حوزه آسیب‌های اجتماعی مشکلاتی وجود دارد اما وضعیت اهواز مشابه دیگر شهر‌ها است.

  نماینده مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی در پایان تاکید کرد:  مسائل اجتماعی باید آسیب‌شناسی شود اما متاسفانه تنها آمار‌ها بیان می‌شود که هیچ عقل سلیمی آن را نمی‌پذیرد.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.