• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اجتماعی » آستانه تحمل افراد در جامعه بسیار پایین آمده است
  کد خبر : 1949932

  آستانه تحمل افراد در جامعه بسیار پایین آمده است

  آستانه تحمل افراد در جامعه بسیار پایین آمده استReviewed by on Dec 12Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از خبرنگار مهر، رسول بیات ظهر  دوشنبه در آئین تجلیل از دانش‌آموزان نخبه و برگزیده در سی و چهارمین دوره مسابقات فرهنگی و هنری کشوری و شانزدهمین مسابقه کشوری پرسش مهر ریاست جمهوری، افزود: تأمل و تفکر…

  آستانه تحمل افراد در جامعه بسیار پایین آمده استReviewed by on Dec 12Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از خبرنگار مهر، رسول بیات ظهر  دوشنبه در آئین تجلیل از دانش‌آموزان نخبه و برگزیده در سی و چهارمین دوره مسابقات فرهنگی و هنری کشوری و شانزدهمین مسابقه کشوری پرسش مهر ریاست جمهوری، افزود: تأمل و تفکر در مورد پرسش مهر ریاست جمهوری از الزامات است.

  وی اظهار کرد: مردم  باید خود را نسبت به مسائل جامعه  مسئول بدانند و سرمایه اجتماعی در حال کاهش است.

  سرپرست فرمانداری زنجان گفت: باید فکری برای افزایش و توسعه تعاملات اجتماعی  کرد و در این خصوص باید مدیریت لازم مد نظر قرار گرد.

  بیات تاکید کرد: رفع معضل خشونت آرامش فرد و جامعه را به دنبال دارد و لزوم همدلی و همفکری تمام دستگاههای اجرایی در این زمینه بسیار ضروری است.

  وی افزود:  آستانه تحمل افراد در جامعه بسیار پایین آمده و نگاه انسان مدارانه باید جایگزین نگاه خشونت‌آمیز و رفتار پرخاشگرایانه شود.

  سرپرست فرمانداری زنجان تصریح کرد: مبارزه با خشونت مبنای دینی دارد و باید با تاکید بر تعالیم دینی و اسلامی و  جامعه‌ای نیکو بسازیم و مهربانی را ترویج  و تقویت  کنیم.

  بیات افزود: توجه نداشتن به مسائل اجتماعی موجب ایجاد بحران اجتماعی می شود و باید به مسائل اجتماعی نگاه مدبرانه و  کار شناسی شده داشت.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.