• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اجتماعی » ثبت یک وقف قرآنی در شوش/ ۴ وقف از ابتدای سال جاری ثبت شدند
  کد خبر : 1949927

  ثبت یک وقف قرآنی در شوش/ ۴ وقف از ابتدای سال جاری ثبت شدند

  ثبت یک وقف قرآنی در شوش/ ۴ وقف از ابتدای سال جاری ثبت شدندReviewed by on Dec 12Rating: حمید خرمائی، معاون فرهنگی و اجتماعی اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان شوش در گفت‌وگو با خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از خوزستان، از ثبت ۴ وقف از ابتدای سال ۹۵ تاکنون در این شهرستان خبر داد. وی با…

  ثبت یک وقف قرآنی در شوش/ ۴ وقف از ابتدای سال جاری ثبت شدندReviewed by on Dec 12Rating:

  حمید خرمائی، معاون فرهنگی و اجتماعی اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان شوش در گفت‌وگو با خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از خوزستان، از ثبت ۴ وقف از ابتدای سال ۹۵ تاکنون در این شهرستان خبر داد.

  وی با اشاره به اینکه این وقف‌ها از نوع انتفاعی است، افزود: ۴ وقف از ابتدای سال جاری تاکنون در شهرستان شوش به ثبت رسیده‌اند.

  خرمائی با اشاره به اینکه از این ۴ وقف به ثبت رسیده، ۱ وقف آن قرآنی بوده است، افزود: نصرت میرزایی با وقف یک قطعه زمین به متراژ ۸۰ مترمربع در شهرستان شوش به ارزش هشتصد میلیون ریال کارشناسی شده است.

  وی با بیان اینکه این زمینه به نیت برگزاری کلاس‌های قرآنی در این اداره وقف شده است، افزود: این وقف در خردادماه در این اداره به ثبت رسیده است.

  خرمائی با اشاره به اینکه از دیگر وقف‌های به ثبت رسیده می‌توان به وقف زمینی به متراژ ۲۰۰ مترمربع اشاره کرد، گفت: این زمین با نیت ساخت حسینیه به ثبت رسیده است و توسط سیده زهرا موسوی نیز وقف شده است.

  معاون فرهنگی و اجتماعی اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان شوش با اظهار به اینکه دو وقف دیگر به نیت احداث پایگاه انتقال خون و دارالایتام در این شهرستان به ثبت رسیده است، افزود: ملکی به متراژ ۱۷۱ مترمربع به ارزش پنج میلیارد ریال در شهرستان شوش جهت احداث پایگاه انتقال خون توسط پرویز حسن‌پور به ثبت رسیده است.

  وی گفت: ملکی با متراژ ۲۵۲ مترمربع نیز توسط قسمه سرخه به ارزش ۵ میلیارد ریال به نیت ساخت دارالایتام و شیرخوارگان در شهرستان وقف شده است.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.