• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اقتصادی » مهم‌تر از ایجاد اشتغال، پایداری اشتغال است
  کد خبر : 1949889

  مهم‌تر از ایجاد اشتغال، پایداری اشتغال است

  مهم‌تر از ایجاد اشتغال، پایداری اشتغال استReviewed by on Dec 12Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از خبرگزاری فارس از بیرجند، سیده عصمت سرفرازی بعد از ظهر امروز در پنجمین کارگروه تخصصی اشتغال خراسان جنوبی اظهار داشت: شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان مصوب قانون برنامه سوم بوده که در برنامه چهارم و پنجم نیز…

  مهم‌تر از ایجاد اشتغال، پایداری اشتغال استReviewed by on Dec 12Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از خبرگزاری فارس از بیرجند، سیده عصمت سرفرازی بعد از ظهر امروز در پنجمین کارگروه تخصصی اشتغال خراسان جنوبی اظهار داشت: شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان مصوب قانون برنامه سوم بوده که در برنامه چهارم و پنجم نیز قرار گرفته است.

  معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری خراسان جنوبی به کارگروه تخصصی اشتغال اشاره کرد و گفت: اگر این کارگروه بخواهد در راستا رفع مشکلات حوزه اشتغال گامی بردارد دبیر این کارگروه به تنهایی قادر به این کار نبوده و باید تمامی اعضاء کارگروه همکاری و همفکری کنند و نقش همه این اعضاء تاثیرگذار است.

  وی اضافه کرد: موضوع مهم‌تری که در حوزه اشتغال وجود دارد علاوه بر ایجاد اشتغال موضوع پایداری اشتغال است.

  سرفرازی با بیان اینکه در بحث توانمندسازی افراد جامعه برای ایجاد اشتغال نیاز به همکاری و کمک دستگاه‌های اجرایی وجود دارد، یادآور شد: برای بازاریابی نیز باید تنوع نیازهای مشتریان مدنظر تولیدکنندگان قرار گیرد.

  معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری خراسان جنوبی با اشاره به اینکه متاسفانه در مقطعی از زمان کالاهای ارزان قیمت از خارج وارد بازارهای کشور شد و تولید داخلی را دچار چالش کرد، تصریح کرد: امروز برای مشتریان قیمت، تنوع و کیفیت کالاها بسیار اهمیت دارد بنابراین باید تولیدکننده نیز از خلاقیت برخوردار بوده تا بتواند با تغییرات خود را وفق دهد.

  سرفرازی پیوند بین دستگاه‌های حمایتی و کارآفرینان در موضوع اشتغال به ویژه مشاغل خانگی را بسیار بااهمیت برشمرد و افزود: در تمام بخش‌های صنعت، کشاورزی و خدمات باید این موضوع مدنظر باشد و مورد توجه قرار گیرد.

  وی با بیان اینکه در حال حاضر بحث پیوند بین صنعت، دانشگاه و سازمان‌های دولتی در سطح کشور مطرح است، اضافه کرد: خوشبختانه فضای جامعه به این سمت حرکت می‌کنند و دانشگاه‌ها به این نتیجه رسیده‌اند که اگر پژوهشی در مراکز علمی انجام می‌شود باید منجر به رفع نیازهای جامعه شود.

  معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری خراسان جنوبی خاطرنشان کرد: دانشگاه علوم پزشکی بیرجند قرار است به زودی نمایشگاهی با حضور بخش‌های مختلف برای برقراری ارتباط بین دانشگاه، صنعت و دستگاه‌های اجرایی برگزار کند.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.