• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » سایه تغییر بر سرِ روسای دانشگاههای هشترود/ از ۲ گزینه نهائی دانشگاه پیام نور تا رئیس شرطی دانشگاه آزاد
  کد خبر : 1949883

  سایه تغییر بر سرِ روسای دانشگاههای هشترود/ از ۲ گزینه نهائی دانشگاه پیام نور تا رئیس شرطی دانشگاه آزاد

  سایه تغییر بر سرِ روسای دانشگاههای هشترود/ از ۲ گزینه نهائی دانشگاه پیام نور تا رئیس شرطی دانشگاه آزادReviewed by on Dec 12Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ و به نقل از خبرنگار سیاسی پیک هشترود، همواره در شهرهای کوچکی چون هشترود رسم بر این بوده که با…

  سایه تغییر بر سرِ روسای دانشگاههای هشترود/ از ۲ گزینه نهائی دانشگاه پیام نور تا رئیس شرطی دانشگاه آزادReviewed by on Dec 12Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ و به نقل از خبرنگار سیاسی پیک هشترود، همواره در شهرهای کوچکی چون هشترود رسم بر این بوده که با تغییر نماینده مجلس روسای ادارت نیز تغییر یابند و مطالعه تاریخ بخوبی مویّد این نکته است. هرچند در طول دوران نمایندگی یک نمانیده هر تغییری در ادارات بنام وی ثبت می شود اما نباید نقش دولتی ها را نیز در این زمینه نادیده گرفت.

   

  در این دوره از نمایندگی نیز تا به امروز تغییراتی در ادارت هشترود صورت گرفته و اینبار قرعه بنام روسای دانشگاههای هشترود افتاده است.

   

  دانشگاه پیام نور هشترود و ۲ گزینه نهائی

   

  یکی از این دانشگاهها، دانشگاه پیام نور مرکز هشترود است که نسبت خویشاوندی رئیس آن با نماینده قبلی از همان روز اول گمانه زنی ها برای تغییر وی داغ بود هرچند نماینده فعلی تغییر مدیران را به عملکرد آنها مربوط می ساخت اما نمی توان این تغییر را بی ربط با نسبت خویشاوندی رئیس با نماینده قبلی دانست.

   

  آنچه از شنیده ها بدست آمده این است که برای تصدی گری این سمت گزینه های متعددی از اعضا ستاد انتخاباتی نماینده و همچنین فعالان ستاد دولت مطرح شد و برای همه آنها مانعی بنام عدم استفاده از نیروهای خارج از دانشگاه گذاشته شد.

   

  در چند روز گذشته نیز برای تصدی گری ریاست دانشگاه پیام نور ۲ گزینه از اساتید این دانشگاه مطرح است که بر اساس شنیده ها از یک منبع رسمی شانس یکی از اساتید بومی بیشتر از دیگری است اما تنها مورد وی مربوط به مسائل سیاسی است و نقش دولتی ها را هم در این زمینه نمی توان نادیده گرفت.

   

  دانشگاه آزاد هشترود و رئیس شرطی

   

  دانشگاه آزاد هشترود نیز از دیگر دانشگاههای فعال در هشترود است که متاسفانه روز به روز از تعداد دانشجویان کاسته شده و علیرغم اعلام قبلی فعلا در یک رشته کارشناسی ارشد دانشجو می پذیرند.

   

  بر اساس شنیده ها، گزینه اصلی ریاست این دانشگاه برای حضورش شرط گذاشته است بطوریکه از دانشگاه مبدا خود به تبریز منتقل شده و تنها نیمی از هفته را در دانشگاه باشد.

   

  بر اساس همین شنیده ها، دانشگاه مبدا این استاد نسبت به انتقال موافقت کرده و تنها دانشگاه مقصد می ماند که آنهم در حال رایزنی می باشد.

   

  صرف نظر از اینکه تغییر در این دانشگاهها ضروری است و یا نه، جای بحث دیگری دارد اما در صورت تمایل برای تغییر بدنبال نیروهای بومی و اصلح بوده و دانشگاهها را فدای مسائل سیاسی نکنیم و نگاهمان آموزش محور و رشد سطح علمی دانشجویان باشد.. و اینکه هشترود قحط الرجال ندارد و به مدیران پروازی هم نیازی ندارد.

   

  حال باید منتظر نشست و دید چه بر سر مدیریت دانشگاههای هشترود می آید، ثبات و یا تغییر؟!

   

   

  پایان پیام/

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.