• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » ورزشی » اماکن ورزشی قوچان فرسوده است
  کد خبر : 1949867

  اماکن ورزشی قوچان فرسوده است

  اماکن ورزشی قوچان فرسوده استReviewed by on Dec 12Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سروش پورآزاد در گفتگو با قوچان خبر با اشاره به طرح نظارت و بازدید از اماکن ورزشی قوچان گفت: طرح نظارت و بازدید از اماکن ورزشی قوچان به منظور شناخت ظرفیت‌ها و بررسی کمبود…

  اماکن ورزشی قوچان فرسوده استReviewed by on Dec 12Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سروش پورآزاد در گفتگو با قوچان خبر با اشاره به طرح نظارت و بازدید از اماکن ورزشی قوچان گفت: طرح نظارت و بازدید از اماکن ورزشی قوچان به منظور شناخت ظرفیت‌ها و بررسی کمبود ها و مشکلات در حال انجام است.

  وی با بیان اینکه بسیاری از اماکن ورزشی قوچان فرسوده می باشند، ادامه داد: فرسوده بوده و کمبود امکانات در سالن های ورزشی یکی از بزرگترین مشکلات فعلی ورزش این شهرستان می باشد به گونه ای که برخی از اماکن ورزشی بیش از ۶۰ سال قدمت دارند.

  وی با اشاره به قدمت و  زمان ساخت برخی از باشگاه ها و سالن های ورزشی قوچان افزود: سالن های پهلوانی، صحرایی و تختی به ترتیب در سال های ۱۳۳۳، ۱۳۵۸ و ۱۳۵۴ ساخته شده اند و استادیوم ورزشی نیز در سال ۱۳۴۶ ایجاد شده است.

  پورآزاد با بیان اینکه سایر اماکن ورزشی قوچان در حدود ۲۰ سال پیش ساخته شده اند، تصریح کرد: فرسوده بودن، نبود نور مناسب، سیستم های گرمایشی و سرمایشی و هم چنین تشک و کف پوش از مهمترین مشکلات این سالن ها به شمار می آید.

  وی با اشاره به وضعیت نامناسب سالن های ورزشی روستاهای قوچان نیز گفت: سالن ورزشی روستای شهرکهنه در سال ۶۸ احداث شده و در حال حاضر با توجه به مشکلات و کمبودهایی که دارد قابل استفاده نیست؛ همچنین سالن ورزشی روستای کهنه فرود با وجود اینکه حدود ۱۰ سال پیش به بهره برداری رسیده اما بصورت کامل تجهیز نشده است.

  رئیس اداره ورزش و جوانان قوچان با بیان اینکه متمرکز بودن اماکن ورزشی در داخل شهر یکی دیگر از آسیب های موجود در ورزش این شهرستان می باشد، گفت: در سال گذشته میزان اعتبارات تعمیرات ۱۵۰ میلیون ریال بود که فقط ۸۵ میلیون ریال آن جذب شد و در حال حاضر با پیگیری های انجام شده، این اعتبارات در سال جاری به ۵۰۰ میلیون ریال افزایش یافته که امیدواریم با تخصیص آن بتوانم در کمترین زمان ممکن مشکلات و کمبودهای فعلی را رفع کنیم.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.