• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » وحدت و اتحاد مهمترین کلید وا‍ژه حفظ نظام/در موضوع برجام برخی افراد با وجود روشنایی خود را به ندیدن می زنند
  کد خبر : 1949861

  وحدت و اتحاد مهمترین کلید وا‍ژه حفظ نظام/در موضوع برجام برخی افراد با وجود روشنایی خود را به ندیدن می زنند

  وحدت و اتحاد مهمترین کلید وا‍ژه حفظ نظام/در موضوع برجام برخی افراد با وجود روشنایی خود را به ندیدن می زنندReviewed by on Dec 12Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از دادمردان، رئیس کل دادگستری استان سیستان و بلوچستان صبح امروز در همایش منادیان وحدت اظهار…

  وحدت و اتحاد مهمترین کلید وا‍ژه حفظ نظام/در موضوع برجام برخی افراد با وجود روشنایی خود را به ندیدن می زنندReviewed by on Dec 12Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از دادمردان، رئیس کل دادگستری استان سیستان و بلوچستان صبح امروز در همایش منادیان وحدت اظهار داشت: نظام جمهوری اسلامی ایران یک ودیعه است و بزرگترین معروف جهان اسلام امروز در شرایط کنونی حفظ نظام جمهوری اسلامی است.

  وی افزود: نظام جمهوری اسلامی ایران وابسطه به هیچ مذهب خاصی نیست بلکه وابسطه به اسلام و متعلق به تمام کسانی است که در زیر پرچم این نظام زندگی می کنند.

  حجت السلام ابراهیم حمیدی خاطرنشان کرد: وحدت و اتحاد مهمترین کلید وا‍ژه حفظ نظام است و باید این وحدت حاکم در کشور تقویت شود چراکه وحدت یک استراتژی مهم در جمهوری اسلامی ایران است.

  وی با بیان اینکه وحدت یک مسئله شعار گونه نیست، بیان کرد: وحدت باید در قلب ها و اندیشه ها باشد نه تنها در نزدیک شدن، و به معنای واقعی کلمه در ابتداع باید وحدت را هر کس در جایگاه خودش نشان دهد.

   حمیدی ادامه داد: اتحاد و وحدت ما دو آفت بزرگ دارد که اگر حواسمان به انها نباشد به وحدت حاکم در استان لطمه وارد می کند که یکی از آنها افکار وهابیت در بین اهل سنت و دیگری تفکر شیعه انگلیسی در بین شیعیان است که باید به این دو آفت توجه وی‍ژه داشت.

   وی با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری در زمینه وحدت، بیان کرد: مقام معظم رهبری بارها در بیانات خود توهین به مقدسات دیگر مذاهب را منع کرده و حتی این امر را حرام شرعی اعلام کرده اند و در این بین همه علما و افرادی که مردم از آنها حرف شنوی دارند مسئولیت دارند تا مردم را نسبت به وقایع روشن کنند و سیاست های نظام  و توطعه های دشمن را به مردم نشان دهند.

  رئیس کل دادگستری اظهار داشت: همه جنگ های نیابتی و کشتار مسلمانان بیگناه، توطعه و نقشه شوم دشمنان اسلام است، اگر به این نکته توجه کنید متوجه خواهید شد که امروز همه مسائلی که داعشی به وجود آورده  به نفع را صهیونیست ها است چراکه باعث شده تا نگاه ها جامعه جهانی از جنایات آنها گرفته منحرف شده و به سمت داعش برود.

   وی عنوان کرد: دشمن شناسی امروز خیلی مهم است و از مهمترین معروف های نیاز جامعه بصیرت افزایی و دشمن شناسی است.

  رئیس دستگاه قضا در استان سیستان و بلوچستان با اشاره به مسئله برجام اظهار داشت: امروز دشمن واقعی جامعه ما آمریکا و استکبار جهانی است و حالا بعد از گذشت بیش از ۳۰ سال از زمانی که امام خمینی (ره) چهره واقعی آمریکا را به ملت نشان دادند و بعد از این همه تحریم و فشار به ملت ایران، برخی افراد قصد بزک کردن چهره کریح آمریکا را دارند.

  وی در پایان با تاکید بر اینکه دشمنی امریکا با ملت ایران  پایان ناپذیر است، تصریح کرد: مقام معظم رهبری بارها اعلام کرده امریکا قابل اعتماد نیست اما برخی از افراد با وجود این حرف و دیدن بدعهدی های امریکا باز هم بر این باطل تاکید دارند و با وجود روشنایی خود را به ندیدن می زنند.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.