• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » استخدام » ممانعت از حضور کارمندان شهرداری فتح‌المبین به محل کار/ استعفای یک عضو شورای شهر و ابهاماتی که در آزمون استخدامی مطرح می‌شود
  کد خبر : 1949815

  ممانعت از حضور کارمندان شهرداری فتح‌المبین به محل کار/ استعفای یک عضو شورای شهر و ابهاماتی که در آزمون استخدامی مطرح می‌شود

  ممانعت از حضور کارمندان شهرداری فتح‌المبین به محل کار/ استعفای یک عضو شورای شهر و ابهاماتی که در آزمون استخدامی مطرح می‌شودReviewed by on Dec 12Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از خبرگزاری فارس از شوش، پیش از ظهر امروز شهروندان معترض فتح‌المبین صرخه مانع از حضور نیروهای جدید شهرداری این شهر در محل…

  ممانعت از حضور کارمندان شهرداری فتح‌المبین به محل کار/ استعفای یک عضو شورای شهر و ابهاماتی که در آزمون استخدامی مطرح می‌شودReviewed by on Dec 12Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از خبرگزاری فارس از شوش، پیش از ظهر امروز شهروندان معترض فتح‌المبین صرخه مانع از حضور نیروهای جدید شهرداری این شهر در محل کار خود شدند.

  این ممانعت معترضان که تعداشان بیش از یکصد نفر گزارش شده است به درگیری با پرسنل جدید شهرداری فتح‌المبین روبه‌رو شد؛ با وساطت ریش‌سفیدان در این درگیری و کشمکش که می‌توانست تبعات سنگینی به دنبال داشته باشد، آسیبی به این کارکنان جدید شهرداری نرسید.

  شهروندان فتح‌المبین صرخه معتقدند حق جوانان این شهر در استخدامی شهرداری‌ که منجر به استخدام ۶ نفر غیر از اهالی این شهر شد پایمال شده است.

  استخدامی اخیر در شهرداری شهر فتح‌المبین که دو نفر از آنها از کوهدشت لرستان و باغملک هستند اعتراض جوانان جوایای کار در این شهر را به همراه داشته است.

  این اعتراضات دامنه‌دار باعث استعفای یکی از اعضای شورای این شهر شد که البته مورد موافقت سایر اعضا قرار نگرفت؛ همچنین خبرها از استیضاح شهردار فتح‌المبین در این ارتباط حکایت دارد.

  بنا به گزارش ایران ویج به نقل از ‌های رسیده با اعلام نیاز استانداری پیش از برگزاری آزمون استخدامی در سال ۹۳، توافقات شفاهی مبنی بر اولویت استخدام نیروهای قراردادی در شهرداری و جوانان مستعد شهر میان شهردار فتح‌المبین و معاونت امور اداری وقت استانداری شده بود!

  یکی از اعضای شورای شهر فتح‌المبین که نخواست نامش فاش شود نیز درباره وجود برخی ابهامات در آزمون استخدامی شهرداری‌های تازه تأسیس سال ۹۳ گفت: از آنجایی که برای برخی افراد که در این آزمون شرکت نکرده‌اند کارنامه صادر و تحویل داده شده است صحت نتیجه این آزمون استخدامی و گزینش افراد مبهم به‌نظر می‌آید.

  به گزارش ایران ویج به نقل از خبرگزاری فارس، شهر فتح‌المبین که پیش از این نامش شهر صرخه بود و سپس تغییر نام پیدا کرد، از توابع بخش فتح‌المبین در شهرستان شوش است؛ این شهر به دلیل مجاورتش با یادمان شهدای عملیات فتح‌المبین، «فتح‌المبین» نام‌گذاری شده‌ است.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.