• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » فرماندار دنا می ماند یا می رود؟/تغییر سیاسی یا ضعف مدیریتی؟
  کد خبر : 1949741

  فرماندار دنا می ماند یا می رود؟/تغییر سیاسی یا ضعف مدیریتی؟

  فرماندار دنا می ماند یا می رود؟/تغییر سیاسی یا ضعف مدیریتی؟Reviewed by on Dec 12Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از سفیر دنا بعد از گذشت چند روزی از حضور عباس بهشتی روی فرماندار جدید شهرستان دنا زمزمه تغییر وی در جایگاه حساس فرمانداری دنا به…

  فرماندار دنا می ماند یا می رود؟/تغییر سیاسی یا ضعف مدیریتی؟Reviewed by on Dec 12Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از سفیر دنا بعد از گذشت چند روزی از حضور عباس بهشتی روی فرماندار جدید شهرستان دنا زمزمه تغییر وی در جایگاه حساس فرمانداری دنا به گوش میرسید،زمزمه هایی که بیشتر از هر چیز بوی زد و بندهای سیاسی می داد تا اراده ای برای خدمت و خدمت گزاری.

  فضای سیاست زده مدیریتی استان کهگیلویه و بویر احمد و بخصوص شهرستاهای بویراحمد و دنا از دیر باز زبانزد همه کسانی بوده که اندکی از کنش و واکنش های موجود در این فضا اطلاع داشتند و از دور و نزدیک برخی از این واقعیات را لمس کرده اند ،فضایی که به جرات می توان گفت صد درصد آن متاثر از انتخابات مجلس شورای اسلامی و مسایل پیرامون آن شکل و پیش می رود.

  اما طی سالیان اخیر و بعد از حسینی رضایی فرماندار اسبق شهرستان دنا که قریب سه سالی سکان فرمانداری دنا را در دست داشت و توانست در فضای سیاست زده شهرستانهای بویر احمد و دنا چند سالی دوام بیاورد با پدیده ای به نام فرمانداران فصلی در شهرستان دنا مواجه هستیم.

  پدیده ای که موجب شده یک فرماندار حتی وقت تصمیم گیری برای یک سال بودجه شهرستان را هم نداشته باشد !

  فرماندارانی که نیامده شایعه برکناریشان نقل هر مجلس و محفلی می شود و کار تا جایی پیش می رود که بخشی از توان فکری و روانی فرمانداران دنا صرف این دست بازی های سیاسی می شود.

  سرگذشت علی تاج امیری فرماندار سابق دنا که قریب یک سالی فرمانداری دنا در دستش بود را می توان نمونه ای بارز از فضای سیاست زده حاکم بر بویر احمد و دنا دانست که نیامده ندای رفتنش را سر دادند فرماندارانی که قبل از آنکه دنا را بشناسند، کم و کاستیها و ظرفیتها را بدانند و راهکاری بیاندیشند با تغییر مواجه می شوند.

  اما این روزها در حالی که تنها چند ماهی فضای ملتهب انتخابات مجلس شورای اسلامی را پشت سر گذاشته ایم صداها از تغییر حکایت دارد ،تغییری که باز هم بوی سیاست زدگی اش بیش از نیات خیرخواهانه و معقول و منطقی اش به مشام می رسد فضای بوجود آمده در دنا جایگاه خدمت و خدمتگزاری را  با چالشهایی مواجه کرده که جز ضرر حاصلی در بر ندارد. ضرری که بدون شک بیشترین آن متوجه مردم و توان و انرژی منابع مالی و بعضا انسانی می شود.

  بر اساس شنیده ها عباس بهشتی رو فرماندار کنونی که در پی انتصاب آن حاشیه های زیادی از سوی جناح اطلاح طلب به همراه داشت عملکرد رضایت بخشی ندارد و آنگونه که باید و شاید بر حسب وظیفه ذاتی  خود خدمتی برای رفع مشکلات مردم انجام نداده است.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.