• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » فرمانداری، بیانیه اعتراضیِ حادثه قطار را برنتابید+سند/ آقای فرماندار، بسیج دانشجویی از سال ۶۷ موجودیت دارد!/ بجای سیاسی کاری بدنبال حقوق مردم باشید
  کد خبر : 1949727

  فرمانداری، بیانیه اعتراضیِ حادثه قطار را برنتابید+سند/ آقای فرماندار، بسیج دانشجویی از سال ۶۷ موجودیت دارد!/ بجای سیاسی کاری بدنبال حقوق مردم باشید

  فرمانداری، بیانیه اعتراضیِ حادثه قطار را برنتابید+سند/ آقای فرماندار، بسیج دانشجویی از سال ۶۷ موجودیت دارد!/ بجای سیاسی کاری بدنبال حقوق مردم باشیدReviewed by on Dec 12Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ محمدعلی مالک مسئول بسیج دانشجویی شهرستان اسکو با بیان اینکه فضای آزاد اندیشی و مطالبه گری در…

  فرمانداری، بیانیه اعتراضیِ حادثه قطار را برنتابید+سند/ آقای فرماندار، بسیج دانشجویی از سال ۶۷ موجودیت دارد!/ بجای سیاسی کاری بدنبال حقوق مردم باشیدReviewed by on Dec 12Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ محمدعلی مالک مسئول بسیج دانشجویی شهرستان اسکو با بیان اینکه فضای آزاد اندیشی و مطالبه گری در دانشگاههای این شهرستان بسیار محدود می باشد، به خبرنگار زیتون گفت: برای نمونه بسیج دانشجویی دانشگاههای اسکو پس از حادثه تاسف بار قطار تبریز-اسکو و بنا به وظیفه ذاتی این تشکل، بیانیه ای صادر کرد اما فرمانداری چنین تحرکی را برنتابید.

  وی افزود: پس از انتشار بیانیه، نامه ای از سوی فرمانداری به دانشگاهها ارسال شد مبنی بر اینکه موجودیت تشکل بسیج دانشجویی احصاء گردد! و همچنین با تحت فشار قراردادن مسئولین دانشگاه، شبانه بیانیه های موجود در بولتن های مربوطه را جمع آوری کردند.

   

      

   

  مالک در واکنش به چنین تحرکی از سوی فرمانداری اظهار داشت: آقای فرماندار با چه هدفی چنین متنی را برای دانشگاهها تنظیم کرده است؟؛ اگر ایشان واقف نیستند جهت یادآوری متذکر می شوم که بسیج دانشجویی از سال ۶۷ و از سوی امام(ره) موجودیت پیدا کرده و وظیفه رصد و تبیین را در همه دانشگاهها برعهده دارد.

  مسئول بسیج دانشجویی شهرستان اسکو گفت: آقایانی که طرفداری آزادی بیان هستند، بجای سیاسی کاری بدنبال حقوق مردم باشند و آنها را حقیقتا به عنوان ولی نعمتان انقلاب تلقی کنند.

  وی افزود: در حادثه ای که بی شک ناکارآمدی مدیریتی نقش داشته و سلامت هم وطنان را مورد تهدید قرار داده، چه ضرورتی ایجاب می کند که در واکنش به مطالبات دانشجویی در این حوزه، سیاسی کاری با عینک تنگ نظری اعمال شود؟

  مالک در پایان گفت: بسیج دانشجویی، رفتار و عملکرد مسئولین را زیر ذره بین قرار داده و هیچگاه از جایگاه مطالبه گری و تبیین نزول نخواهد کرد؛ لذا مسئولین بجای قرار گرفتن در مقابل مردم و اعمال محدودیت در دانشگاهها به فکر خدمت به مردم و حل مشکلات باشند.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.