• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » زنجانی ها رتبه نخست پرسش مهر ۱۶ کشور را به نام خود ثبت کردند
  کد خبر : 1949696

  زنجانی ها رتبه نخست پرسش مهر ۱۶ کشور را به نام خود ثبت کردند

  زنجانی ها رتبه نخست پرسش مهر ۱۶ کشور را به نام خود ثبت کردندReviewed by on Dec 12Rating: مدیرکل آموزش و پرورش استان زنجان روز دوشنبه در مراسم تجلیل از منتخبان مرحله استانی مسابقات پرسش مهر ۱۶ رئیس جمهوری و سی و چهارمین دوره مسابقات فرهنگی و هنری گفت: موضوع پرسش مهر در خصوص برجام…

  زنجانی ها رتبه نخست پرسش مهر ۱۶ کشور را به نام خود ثبت کردندReviewed by on Dec 12Rating:

  مدیرکل آموزش و پرورش استان زنجان روز دوشنبه در مراسم تجلیل از منتخبان مرحله استانی مسابقات پرسش مهر ۱۶ رئیس جمهوری و سی و چهارمین دوره مسابقات فرهنگی و هنری گفت: موضوع پرسش مهر در خصوص برجام توسط رئیس جمهوری مطرح شد یک هنر ملی بود که توسط دولت روحانی و با هنرمندی وزیر امور خارجه نصیب کشور شد.
  مرتضی تمجیدی اظهارکرد: قبل از تصویب برجام ایران هراسی در دنیا رایج بود و کشورهای مستکبر بر طبل جنگ می کوبیدند، اما با تلاش تیم تدبیر و امید در زمان حاضر سایه آرامش و امنیت بر کشور حاکم و برای فرهنگ سازی این موضوع سوال پرسش مهر درباره برجام مطرح شد.
  وی ادامه داد: کسب موفقیت دانش آموزان و خانواده ای از بخش سجاس شهرستان خدابنده در خصوص پرسش مهر بسیار ارزشمند است.
  مدیرکل آموزش و پرورش استان زنجان گفت: پرسش مهر ۱۷ نیز درباره خشونت مطرح شده است و این مساله یکی از آسیب های اجتماعی کشور است که ما را تهدید می کند که انتظار داریم همه دانش آموزان در خصوص پاسخ دادن به سوال مهر مشارکت داشته باشند.
  تمجیدی یادآورشد: انتظار داریم مسئولان در کنار آموزش و پرورش باشند چرا که حمایت آنان موجب موفقیت دانش آموزان در سطح کشور می شود.

  ***موفقیت دانش آموزان نتیجه تلاش و همکاری مسئولان است
  معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان در ادامه مراسم تجلیل از منتخبان مرحله استانی مسابقات پرسش مهر ۱۶ رئیس جمهوری و سی و چهارمین دوره مسابقات فرهنگی و هنری افزود: سر سلسله تغییر دین و رفتار مردم در بدو ظهور اسلام علاوه بر استدلال های منطقی، گهربار و توحیدی اسلام جنبه رحمانی اخلاقی و مهر و عطوفت ائمه اطهار(ع) است.
  محمود عباسی تاکید کرد: اسلام با مهر، محبت، استدلال و منطقی امپراطوری های زمان را فتح کرد و در کمتر از ۸۰ سال نصف جهان را در نوردید.
  وی افزود: باید الگو بگیریم و تربیت مبتنی بر مهر محبت و عطوفت داشته باشیم و تربیت با زور و تحمیل بی نتیجه خواهد بود و این روش باید به فراموشی سپرده شود.
  معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان گفت: تربیت زمانی در نهاد دانش آموزان جای می گیرد که نشات گرفته از مهر و عطوفت نبوی باشد و آنگاه می توانیم ملتی آگاه، رشید و دانش آموزانی پرسشگر، شجاع، ایثارگر و با ایمان داشته باشیم.
  عباسی اظهارکرد: یکی از اهداف مراسم تجلیل از منتخبان مرحله استانی مسابقات پرسش مهر ۱۶ رئیس جمهوری و سی و چهارمین دوره مسابقات فرهنگی و هنری، تربیت دانش آموزانی در طراز جمهوری اسلامی و آرمانخواه و تحویل آنان به جامعه است.
  وی خاطرنشان کرد: رقابت ها عین رفاقت است و پرسش مهر ۱۶ مربوط به برجام و پسا برجام بود و ۱۰ها برنامه در سطح این استان برگزار شد و رتبه اول کشوری به نام دانش آموزان زنجان رقم خورد.
  معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان گفت: از بین میلیون ها خانواده ای که به پرسش مهر ۱۶ جواب داده بودند سه خانواده در سطح کشور برگزیده شدند که یکی از این خانواده ها از بخش سجاس شهرستان خدابنده استان زنجان بود.
  عباسی اظهارکرد: این نام آوری ها برای استان زنجان با همت مسئولان استانی افتخاری برای نظام تعلیم و تربیت است که در کنار تعلیم به جنبه پرورشی نیز می پردازند و موفق عمل می کنند.
  وی، پرسش مهر امسال رئیس جمهوری کشورمان را در موضوع خشونت بیان کرد و گفت: این موضوع می طلبد تا برنامه های پرورشی را به سمت پرورش عزت نفس دانش آموزان پیش برود.
  معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان گفت: موفقیت دانش آموزان در عرصه کشوری نتیجه تلاش مسئولان آموزش و پرورش در مناطق و نواحی ۱۴ گانه استان زنجان است.
  عباسی اظهارکرد: بیش از ۱۰۰۰ اثر در چهارمین دوره مسابقات فرهنگی هنری دریافت شد که از این تعداد ۶۲مقام برتر و ۳۲ مقام برگزیده کشوری شد.
  معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان گفت: در این مرحله از مسابقات فرهنگی هنری دانش آموزان، زنجان جزو سه استان برگزیده سطح کشوری شد.
  در پایان این مراسم از برگزیدگان در پرسش مهر ۱۶ و سی و چهارمین دوره از مسابقات فرهنگی هنری در سطح استان زنجان تجلیل شد.
  به گزارش ایران ویج به نقل از ایرنا، زمان شروع مراسم تجلیل از منتخبان مرحله استانی مسابقات پرسش مهر ۱۶ رئیس جمهوری و سی و چهارمین دوره مسابقات فرهنگی و هنری در دعوت نامه ارسالی ساعت ۸:۳۰ اعلام شده بود که این مراسم راس ساعت ۹:۵۰ در کانون سهروردی زنجان آغاز شد.
  ۷۳۲۵/۶۰۸۵
  خبرنگار: حدیث ابوالحسنی ** انتشار دهنده: رویا رفیعی

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.