• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » رئیس جمهور برجام را مانند حقوق های نجومی مسکوت می دارد
  کد خبر : 1949692

  رئیس جمهور برجام را مانند حقوق های نجومی مسکوت می دارد

  رئیس جمهور برجام را مانند حقوق های نجومی مسکوت می داردReviewed by on Dec 12Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از "سپاس" حسن روحانی همه ی بنیان دولتش را به مذاکرات گره زده است، بر همین استدلال است که باید گفت موضع امروز روحانی درباره ی…

  رئیس جمهور برجام را مانند حقوق های نجومی مسکوت می داردReviewed by on Dec 12Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از "سپاس" حسن روحانی همه ی بنیان دولتش را به مذاکرات گره زده است، بر همین استدلال است که باید گفت موضع امروز روحانی درباره ی نقض برجام بیشتر مصرف داخلی دارد؛ چرا که دولت ناگزیر است با مطالبات مردمی شکل گرفته در این قضیه همراهی کند؛ دقیقا مثل قضیه ی فیش های نجومی است.

  سوال می شود که آیا همراهی دولت تا لحظه ی آخر و واکنش عملی به نقض برجام است؟ یا در میانه ی راه لنگ زده و عملش را عوض می کند؟ 

  به نظر می رسد جواب راهکار دومی است.

  برآورد دولتی ها این است که حالا که ماجرای نقض عهد آمریکا با تمدید داماتو در افکار عمومی همانند حقوق های نجومی فراگیر شده رئیس جمهور برای موج سواری کمی با آن همراهی می کند اما در نهایت همانند حقوق های نجومی آن را مسکوت می گذارد، از قدیم گفته اند که دوصد گفته چون نیم کردار نیست.

  حال باید منتظر رفتار آینده ی دولت ماند ولی فعلا دولتی ها دو چشمه از کار آینده ی خود را نشان داده اند؛ اول اینکه ملت را منتظر استثناء شدن تحریم های هسته ای در داماتو نگه دارند نکته ای که روزنامه ی آرمان امروز نوشت یا نقض محتوایی و عملی برجام را جدا کرده و اقدام متقابل را منوط به نقض عملی آمریکایی ها کنند نکته ای که ابوطالبی معاون سیاسی دفتر دولت نیز این موضوع را مطرح کرده است.

  /انتهای پیام

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.