• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , ورزشی » کمانداران راه یافته به مرحله یک چهارم جام جهانی تایلند مشخص شدند
  کد خبر : 1949664

  کمانداران راه یافته به مرحله یک چهارم جام جهانی تایلند مشخص شدند

    به گزارش ایران ویج؛در سومین روز از رقابت‌های جام جهانی داخل سالن تیر و کمان و در رشته‌های ریکرو و کامپوند دختران و پسران که در رده‌های سنی نونهالان، نوجوانان و جوانان در بانکوک تایلند در حال برگزاری است، کمانداران راه یافته به مرحله یک چهارم این رقابت‌ها مشخص شدند. نتایج بدست آمده به…

  جام جهانی تایلند

   

  به گزارش ایران ویج؛در سومین روز از رقابت‌های جام جهانی داخل سالن تیر و کمان و در رشته‌های ریکرو و کامپوند دختران و پسران که در رده‌های سنی نونهالان، نوجوانان و جوانان در بانکوک تایلند در حال برگزاری است، کمانداران راه یافته به مرحله یک چهارم این رقابت‌ها مشخص شدند.

  نتایج بدست آمده به شرح ذیل است:

  در بخش ریکرو نوجوانان پسران و در مرحله یک هشتم؛ امیرعلی دایی با نتیجه هفت بر سه کماندار تایلند را شکست داد. وی در مرحله یک چهارم با وحید بهدانی که در مرحله یک هشتم استراحت داشت، رقابت خواهد کرد.

  همچنین در بخش ریکرو دختران و در همین رده سنی؛ فاطمه حاجی اله یار که در دور یک هشتم استراحت داشت، در یک چهارم با حریفی از مغولستان دیدار خواهد داشت.

  شهرزاد صالحی که مغولستان را با نتیجه ۷ بر ۳ شکست داد در مرحله یک چهارم با تایلند رقابت خواهد کرد.

  مریم کرمی‌نژاد شش بر صفر کمانداری از مالزی را مغلوب خود کرد. وی در یک چهارم با یاسمن سپهوندیان که در یک هشتم استراحت داشت، دیدار خواهد کرد.

  در ریکرو نونهالان پسران در مرحله یک هشتم؛ مهرشاد اسلامی‌نیا شش بر صفر به کمانداری از تایلند باخت. امیرعباس دانشور شش بر صفر دیدار را به کماندار تایلند واگذار کرد و سیدابوالفضل حسینی با نتیجه ۶ بر صفر مالزی را شکست داد. وی در مرحله یک چهارم نیز با حریفی از مالزی دیدار خواهد داشت.

  ریکرو نونهالان دختران در مرحله یک هشتم؛ مطهری پوربرقی ۶ بر ۲ مالزی را شکست داد، او در مرحله یک چهارم با کمانداری از تایلند دیدار خواهد داشت.

  گلاره حصارخانی ۶ بر صفر دیدار را به کمانداری از مالزی واگذار کرد. همچنین توکتم علیلو ۶ بر ۲ به هلیاخان محمدی بازی را واگذار کرد. خان محمدی در یک چهارم با کمانداری از تایلند به میدان خواهد رفت.

  کامپوند آزاد جوانان در مرحله یک هشتم؛ دانیال حیدرزاده ۱۴۲ بر ۱۳۸ چین را شکست داد. او در مرحله یک چهارم با کمانداری از تایلند دیدار خواهد داشت. امیرمحمد آدینه وند ۱۴۱ بر ۱۳۹ نتیجه را به تایلند واگذار کرد. مانی ولی خانی ۱۴۲ بر ۱۳۴ به چین باخت. رامین پاکزاد ۱۴۰ بر ۱۳۶ توانست در برابر کمانداری از مالزی به برتری دست پیدا کند. او در مرحله یک چهارم با کمانداری از تایلند به رقابت خواهد پرداخت. فریدون کلانتری نیز ۱۳۶ بر ۱۳۹ به کمانداری از تایلند رقابت را واگذار کرد. گیسا بایبوردی نیز ۱۴۳ بر ۱۳۹ هند را شکست داد. او در مرحله یک چهارم با حریفی از هند دیدار خواهد داشت.

  منبع: باشگاه خبرنگاران
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.