• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اجتماعی » آموزش هدفمند، منابع انسانی را به سرمایه کشور تبدیل می کند
  کد خبر : 1949621

  آموزش هدفمند، منابع انسانی را به سرمایه کشور تبدیل می کند

  آموزش هدفمند، منابع انسانی را به سرمایه کشور تبدیل می کندReviewed by on Dec 12Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از ایرنا، سردار مهدی معصوم بیگی روز دوشنبه در همایش روسای کلانتری ها و پاسگاه های فرماندهی انتظامی استان مرکزی در سالن اجتماعات پلیس راهور استان در اراک افزود: آموزش در بخش های مختلف…

  آموزش هدفمند، منابع انسانی را به سرمایه کشور تبدیل می کندReviewed by on Dec 12Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از ایرنا، سردار مهدی معصوم بیگی روز دوشنبه در همایش روسای کلانتری ها و پاسگاه های فرماندهی انتظامی استان مرکزی در سالن اجتماعات پلیس راهور استان در اراک افزود: آموزش در بخش های مختلف ناجا منجر به حرفه ای گرایی می شود و این موضوع باید در تمامی سطوح به صورت اولویت هدفمند در ناجا دنبال شود.
  وی اظهار کرد: کلانتری ها و پاسگاه ها، هسته عملیاتی در نیروی انتظامی هستند و باید با استفاده هدفمند از ظرفیت آموزشی، توان تخصصی و به روز را در این بخش مهم توسعه داد.
  وی گفت: کلانتری ها و پاسگاه های انتظامی ارتباط مستقیمی با مردم دارند و کارکنان آن وظیفه خطیری را برعهده دارند.
  سردار معصوم بیگی، انقلابی بودن، اجتماعی بودن و حرفه ای بودن را سه ویژگی مهم ماموران پاسگاه ها و کلانتری ها عنوان کرد.
  وی افزود: روحیه خدمت باید موتور محرکه در کلانتری ها و پاسگاه های انتظامی باشد و می طلبد ماموران و کارکنان این حوزه با کار جهادی و نگاه، تفکر و عمل شان روز به روز عرصه خدمات انتظامی و اجتماعی را تقویت کنند.
  جانشین پلیس پیشگیری ناجا گفت: ماموران پاسگاه ها و کلانتری ها باید درعمق و درون جامعه باشند و با آلام و دردها مانوس و آن را التیام دهند و نگاه اجتماع محور داشته باشند.
  سردار معصوم بیگی در بخش دیگری از سخنانش با بیان اینکه آئین پیاده روی اربعین حسینی از مولفه های اساسی قدرت نرم تشییع است گفت:دشمنان در زمینه این آئین معنوی و نیز پیاده روی زائران مشهد مقدس سکوت خبری داشتند اما شیعیان قدرت ایمانی خود را به نمایش گذاشتند.
  وی، با قدردانی از استان مرکزی در همایش پیاده روی اربعین حسینی گفت: این استان یکی از استان هایی بود که در این زمینه خدمات زیادی ارایه کرد.
  رئیس کل دادگستری استان مرکزی گفت: بحث مداراکردن با مردم در نیروی انتظامی باید سرلوحه کار ماموران انتظامی قرار گیرد.
  حجت الاسلام قاسم عبدالهی افزود: افرادی که مرتکب جرم و بزه می شوند باید براساس قانون با آنان برخورد شود.
  وی اظهار داشت: مدت بازجویی از متهمان در پرونده ها توسط نیروی های انتظامی از اهمیت ویژه ای برخوردار است که باید مورد توجه قراگیرد زیرا توجه به این موضوع می تواند در نتیجه مطلوب پرونده ها تاثیرگذار باشد.
  وی گفت: ارتباط دستگاه های قضایی با قاضی و پلیس در یک پرونده امری ضروری و اجتناب ناپذیر است.
  وی افزود: پلیس باید مدام در صحنه حضور داشته و باید به گونه ای فعالیت های خود را انجام دهد که از مجرمان چند قدم جلوتر باشد.
  رئیس کل دادگستری استان مرکزی گفت: در این استان نیروی انتظامی در کشف و مبارزه با مواد مخدر زحمات زیادی را متحمل می شود بنابراین لازم است از تلاش های آنان قدردانی شود.
  رئیس عقیدتی، سیاسی فرماندهی انتظامی استان مرکزی، امانت داری، دلسوزی، شجاعت، صداقت، مردمی بودن و پایبندی به اصول را از وظایف مهم نیروی انتظامی برشمرد.
  حجت الاسلام عباسعلی شهیدی افزود: برای داشتن محیط پویا، توقف در حوزه کاری ممنوع است و همه باید تلاش کنند هر روزشان از روز قبل بهتر و در این راستا آموزش در اولویت کارها قرارگرفته و روحیه نشاط مورد توجه قرارگیرد.
  وی ادامه داد: امر به معروف و نهی از منکر به عنوان یک فریضه معنوی باید مورد توجه همگان در فضای غیرمجازی و و فضای جدی قرارگیرد.
  دادستان دادسرای عمومی و انقلاب اراک نیز گفت: تکنولوژی هر روز در حال ارتقاء است و نمی توان ازحرکت روبه جلوی آن جلوگیری کرد بنابراین باید ماموران نیروی انتظامی خود را به دانش روز مجهز کنند.
  فرشید طاهری افزود: برگزاری نشست های مختلف در خصوص فضای مجازی امری ضروری است که باید در این حوزه کار مضاعف صورت گیرد.
  وی اظهار کرد: ارتباط با نیروی انتظامی مطلوب است اما باید نشست های تعاملی با دستگاه قضایی افزایش بیشتری داشته باشد.
  وی گفت: امنیت امروز کشور مرهون زحمات نیروی انتظامی است و با تلاشی که در راستای امنیت اجتماعی کشیده می شود، این نهاد شایسته قدردانی است.
  طاهری، مهمترین مولفه اخلاقی ماموران انتظامی را، رعایت ادب و نزاکت عنوان کرد و افزود: رعایت موارد اخلاقی باعث می شود تا مردم نگاه مثبتی نسبت به این قشر زحمت کش داشته باشند.
  وی ادامه داد: ادله جرم از اهمیت ویژه ای برخوردار است و ماموران مراقب باشند و اجازه ندهند ادله جرم از بین برود تا مبادا حقی از کسی ضایع شود.
  /۶۰۱۳/۳۰۰۵ خبرنگار: معصومه صفری** انتشاردهنده:مژگان حیدری*

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.