• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اجتماعی » تکلیف سالانه دولت برای کاهش نیم درصدی نرخ بیکاری در برنامه ششم توسعه
  کد خبر : 1949615

  تکلیف سالانه دولت برای کاهش نیم درصدی نرخ بیکاری در برنامه ششم توسعه

  تکلیف سالانه دولت برای کاهش نیم درصدی نرخ بیکاری در برنامه ششم توسعهReviewed by on Dec 12Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از روز دوشنبه ایرنا، محمدرضا تابش در کانال تلگرامی خود نوشت: جلسات فشرده کمیسیون تلفیق برنامه ششم امروز (دوشنبه) در سه شیفت کاری در جریان است.وی افزود: در مهم ترین مصوبات امروز،…

  تکلیف سالانه دولت برای کاهش نیم درصدی نرخ بیکاری در برنامه ششم توسعهReviewed by on Dec 12Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از روز دوشنبه ایرنا، محمدرضا تابش در کانال تلگرامی خود نوشت: جلسات فشرده کمیسیون تلفیق برنامه ششم امروز (دوشنبه) در سه شیفت کاری در جریان است.
  وی افزود: در مهم ترین مصوبات امروز، دولت می بایست به منظور نیل به رشد و توسعه اقتصادی بر پایه عدالت، نسبت به اعمال سیاستهای اشتغال زایی، مهارت افزایی و ارتقای دانش حرفه ای و حمایت از مشاغل کوچک خانگی و دانش بنیان اقدام کند.
  تابش گفت: همچنین دولت مکلف شد حداکثر تا پایان سال اول اجرای برنامه، نسبت به تدوین و آغاز اجرای برنامه تامین مسکن اجتماعی و حمایتی اقدام کند.
  وی همچنین اظهار داشت: نمایندگان، وزارت تعاون، کار،و رفاه اجتماعی را موظف کردند خدمات امداد اجتماعی، حمایتی و توانمندسازی و بیمه اجتماعی، درمان و بازنشستگی را در قالب نظام چند لایه تامین اجتماعی به این قبیل افراد با هدف کاهش و رفع فقر غذایی ، آموزشی ، بیمه ای ، درآمدی و مسکن ارائه کند.
  وی اضافه کرد: برقراری، استقرار و روزآمدسازی نظام جامع رفاه و تأمین اجتماعی چند لایه مشتمل بر حوزه های امدادی ، حمایتی و بیمه های اجتماعی و شکل گیری پرونده الکترونیک رفاه و تأمین اجتماعی برای تمامی آحاد مردم، از دیگر تکالیف قانونی دولت در طول مدت اجرای برنامه ششم است.
  نماینده مردم اردکان تاکید کرد: همچنین دولت باید به گونه ای برنامه ریزی نماید تا پایان سال آخر برنامه، بودجه سازمان ها و صندوقهای بیمه گر اجتماعی مستقل شده و از محل بودجه عمومی اعتباری به آنها پرداخت نشود.
  تابش ادامه داد: دولت مکلف شد تا کلیه طرح های جمع آوری ، مهر ، کنترل و بهره برداری از گازهای همراه تولید و مشعل در کلیه میادین نفت و تاسیسات صنعت نفت را تکمیل و به مردم واگذار نماید و تا پایان برنامه ششم حداقل ۹۰% گازهای مشعل مهار و کنترل شده باشد.
  وی تاکید کرد: افزایش ضریب بازیافت مخازن کشور در طول برنامه به میزان یک درصد و تامین ۷۵ درصد از منابع مالی (ریالی ) تبدیل ۱۲ هزار مگاوات نیروگاه گازی به سیکل ترکیبی از دیگر مصوبات کمیسیون در حوزه انرژی بود.
  سیام**۹۱۲۱ ** ۱۴۴۶ ** تنظیم کننده: سمیه لاری** انتشار
  دهنده: حمیدی

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.