• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اجتماعی » تعرفه عوارض سال ۹۶ شهرداری همدان کاهشی است
  کد خبر : 1949601

  تعرفه عوارض سال ۹۶ شهرداری همدان کاهشی است

  تعرفه عوارض سال ۹۶ شهرداری همدان کاهشی استReviewed by on Dec 12Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از خبرگزاری تسنیم از همدان، حسین قراباغی ظهر امروز در جلسه کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر همدان اظهار داشت: سیاست شورای شهر همدان بر این است تا در تدوین تعرفه عوارض سال ۹۶ تعدادی از بندهای…

  تعرفه عوارض سال ۹۶ شهرداری همدان کاهشی استReviewed by on Dec 12Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از خبرگزاری تسنیم از همدان، حسین قراباغی ظهر امروز در جلسه کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر همدان اظهار داشت: سیاست شورای شهر همدان بر این است تا در تدوین تعرفه عوارض سال ۹۶ تعدادی از بندهای دفترچه کاهش یافته و افزایش نداشته باشد.

  وی با اشاره به اینکه شورای شهر همدان جلسات بسیاری را با مدیران شهرداری و کارشناسان خبره برای بررسی و تصویب دفترچه عوارض سال آینده خواهد داشت افزود: دیدگاه شورای شهر بر این است که در بسیاری از آیتم‌ها روند کاهشی را در دفترچه عوارض داشته باشیم.

  قراباغی با اشاره به آسیب‌شناسی صورت گرفته در بررسی دفترچه عوارض سال‌های گذشته تصریح کرد: در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی شورا در نظر دارد نه تنها بندهایی از عوارض سال آینده را افزایش ندهد بلکه در مواردی کاهش نیز داشته باشد.

  رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر همدان با بیان اینکه دفترچه عوارض باید خط کش شهرداری همدان در انعقاد قراردادها باشد، تاکید کرد: شهرداری موظف است دفترچه عوارض را معیار و ملاک انجام امور قرار دهد.

  وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اینکه مدیران همدان در خواب هستند و با این روند و ادبیات نمی‌توان مسائل و مشکلات تپه پیسای همدان را برطرف کرد، افزود: موضوع تپه پیسا را باید فرمانداری، نیروی انتظامی و مرکز بهداشت پیگیری کنند.

  قراباغی با اشاره به اینکه تپه پیسا خارج از محدوده خدمات رسانی شهرداری همدان است ولی شهرداری و شورای شهر همدان در این زمینه ورود پیدا کرده است، تصریح کرد: متاسفانه این موضوع کم اهمیت دیده شده و امروز به مشکل و آسیب اجتماعی تبدیل شده است.

  نایب رئیس شورای شهر همدان نیز در این جلسه بیان کرد: شاخصی در زمینه تعیین میزان رشد و ترقی در حوزه فرهنگی بویژه آموزش‌های شهروندی وجود ندارد که انتظار می‌رود معاونت فرهنگی و اجتماعی شهرداری همدان در این زمینه اقدامات مثبتی را انجام دهد.

  وی بیان کرد: ۹۰ درصد هزینه‌های بخش ترافیک به سبب عدم رعایت فرهنگ ترافیکی است که آموزش شهروندی و ارائه نکات فرهنگی در این زمینه می‌تواند خلا موجود را جبران کند.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.