• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » تز رییس جمهور در برجام شکست خورد/ تنها راه خروج از تحریم ها اقتصاد مقاومتی است
  کد خبر : 1949516

  تز رییس جمهور در برجام شکست خورد/ تنها راه خروج از تحریم ها اقتصاد مقاومتی است

  تز رییس جمهور در برجام شکست خورد/ تنها راه خروج از تحریم ها اقتصاد مقاومتی استReviewed by on Dec 12Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ موسی الرضا ثروتی در گفت و گو با خبرنگار «دیارباران» در مورد تمدید ۱۰ساله تحریم ها بر علیه ایران از سوی آمریکا، اظهار…

  تز رییس جمهور در برجام شکست خورد/ تنها راه خروج از تحریم ها اقتصاد مقاومتی استReviewed by on Dec 12Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ موسی الرضا ثروتی در گفت و گو با خبرنگار «دیارباران» در مورد تمدید ۱۰ساله تحریم ها بر علیه ایران از سوی آمریکا، اظهار کرد: ماهیت انقلاب اسلامی ضد استعماری و استکبار ستیز است اما در نقطه مقابل آمریکا و کشورهای اروپایی بدنبال استعمار کشورها و تفکر نفع طلبی دارند.

  وی در ادامه این مطلب تصریح کرد: روحیه انسانیت در این کشورهای استعمارگر بسیار کم رنگ است و دنبال بهره وری از کشور ها هستند.

  عضو سابق شورای حقوق و دستمزد با بیان اینکه منافع غرب و آمریکایی ها در ایران به خطر افتاده است، تصریح کرد: تخریب ملت ها و دولت ها را در دست دارند و با تحریم های اقتصادی و فلج کننده می خواهند قدرت ایران را محدود کنند.

  ثروتی با تأکید بر اینکه  دولت در برجام با طرف غربی خیلی راه آمد، اضافه کرد: مصوبه اخیر سنا و کنگره آمریکا برای تمدید تحریم های ایران محدودیت های حمل و نقل و فراورده های نفتی را بار دیگر ۱۰سال تمدید کرد.

  وی با اشاره به این نکته که آمریکا هیچگاه قابل اعتماد نیست، تصریح کرد: آنها دنبال منافع مساوی با سایر ملت ها نیستند و مقام معظم رهبری بار ها این غیر قابل اعتماد بودن آمریکا را گوش زد کردند.

  عضو سابق شورای حقوق و دستمزد با بیان اینکه باید جهت خروج از تحریم ها راه اقتصاد مقاومتی را در پیش بگیریم، اضافه کرد: دولت هم از تسلیم شدن و ذلت و خواری دست بردارد و مذاکره کنندگان ما نباید تن به ذلت دهند چون این قبیل کشور ها با مشکل برخورد کردند.

  ثروتی با بیان اینکه باید به دنبال حق خود باشیم، گفت:  دولت در برابر این نقض فاحش برجام نباید سکوت اختیار کند بلکه باید جوابی محکم به بدعهدی های طرف مذاکره کننده بدهد تا از نقض برجام درس عبرت بگیرد.

  عضو سابق شورای حقوق و دستمزد با بیان اینکه باید روش اقتصاد مقاومتی را در پیش بگیریم و قطعا آنها دچار شکست می شوند، گفت: طی ۳۸سالی که از عمر نظام مقدس جمهوری اسلامی می گذرد آمریکا با شکست های متعددی مواجه شده و منافع آنها از بین رفته است.

  وی با اشاره به این نکته که آنها با این تحریم ها ماراهم دچار چالش اقتصادی کرده اند، اضافه کرد: آمریکا دیگر قابل اعتماد نیست که ما دنبال آن بحث برد برد باشیم تز رییس جمهور در بحث برجام شکست خورده و معنا ندارد.

  ثروتی با تأکید براینکه دستورات قرآن را باید در دستور کار قرار دهیم، تصریح کرد: رییس جمهور یک روحانی است باید از قرآن درک و برداشت بیشتری داشته باشد قرآن می گوید به دشمن اعتماد نکنید زیرا اهداف آنها نابودی اسلام و مسلمانان جهان است و در این راه هزینه می کنند.

  نماینده مجلس نهم در خاتمه اظهار کرد: دولت تنها باید در مسیر اقتصاد مقاومتی قدم بردارد و ملت ایران هم باید رویکرد اقتصاد مقاومتی داشته باشند.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.