• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اقتصادی » همه فشار برخورد قطار بر وزارت راه بود/به خاطر کاستی عذرخواهی کردم
  کد خبر : 1949488

  همه فشار برخورد قطار بر وزارت راه بود/به خاطر کاستی عذرخواهی کردم

  وزیر راه و شهرسازی با بیان این‌که به خاطر کاستی در حادثه برخورد قطار در سمنان عذرخواهی کردم، گفت:‌مسئولان باید در برابر مردم متواضع باشند و در برابر قصورهای خودشان از مردم پوزش بخواهند.  عباس آخوندی در مراسم تودیع مدیرعامل سابق راه‌آهن اظهار کرد: در دو هفته گذشته روزگار سختی را داشتیم چه در سطح…

  وزیر راه و شهرسازی با بیان این‌که به خاطر کاستی در حادثه برخورد قطار در سمنان عذرخواهی کردم، گفت:‌مسئولان باید در برابر مردم متواضع باشند و در برابر قصورهای خودشان از مردم پوزش بخواهند.

  ۱

   عباس آخوندی در مراسم تودیع مدیرعامل سابق راه‌آهن اظهار کرد: در دو هفته گذشته روزگار سختی را داشتیم چه در سطح ملی و چه در سطح استان آذربایجان و هموطنان آذربایجانی و همه کسانیکه در این سانحه غمبار جان باختند یا مصدوم شدند.

  وی با بیان این که تمام فشار این شرایط بر همکاران ما در راه‌آهن و وزارت راه بود، تصریح کرد: همیشه بر این باور هستم که مسئولان باید در برابر مردم متواضع باشند و در برابر قصورهای خودشان از مردم پوزش بخواهند. به همین خاطر این کار را کردم و فکر می‌کنم این وظیفه هر مسئولی است که در برابر هر کاستی پوزش بخواهد.

  وی با اشاره به این‌که امید است هم دولت به مفهوم کلی و راه‌آهن به مفهوم تخصصی بتواند در جهت بهبود شرایط اقدام کند، افزود: از روزی که مسئولیت را پذیرفتم هدف اصلی من این بود که بتوانیم صنعت ریلی در صدر برنامه‌های وزارت راه و شهرسازی قرار بدهیم. فکر می‌کنم از کوچکترین در این راستا دریغ نکرده‌ایم علی رغم این‌که در دوران خشکسالی منابع این مسئولیت را پذیرفتم.

  وی ادامه داد: تلاش ما بر این بود که موضوع بازسازی ساختاری صنعت راه‌آهن را در تمام سطوح در دستور کار قرار دهیم، زمینه‌ای نبوده که به آن ورود نکرده باشیم.

  وزیر راه و شهرسازی با بیان این‌که نمی‌خواهم امروز صحبت کنم، اظهار کرد:‌ چه در حوزه توسعه زیرساخت، چه بهسازی و توسعه خطوط گذشته و چه در جهت اتصال شبکه ریلی ایران به شبکه ریلی آسیا، ترکیب بندر و راه‌آهن،‌ترانزیت در راه‌آهن و افزایش سهم آن و… همه موارد در دستور کار قرار گرفته است.

  آخوندی افزود: در برخی موارد موفق شدیم و در برخی موارد به دلیل مشکلات مختلف از جمله کمبود اعتبارات موفق نشدیم آنها را اجرایی کنیم. این بحث که راه‌آهن بیاید در برنامه‌های حمل و نقل ایران قرار گیرد در بُعد گسترده‌ای انجام شده است.

  وی تاکید کرد:‌مطمئنم با عزم و اراده جدی مدیرعامل جدید راه آهن مسیر را ادامه می دهد و وی را فردی متدین و با تخصص یافتم و به ار ایشان عشق می ورزم.

  وی بیان کرد:‌ آنچه در توان مدیریت فنی وی است از بکارگیری آن دریغ نمی‌کند. مطمئنم راه‌آهن در دوره مدیریت محمدزاده دوران درخشان دیگری را خواهد داشت و حتما می تواند در جهت خدمت به مردم موفق باشد.

  وی یادآور شد: اتفاق برخورد قطارها غمبار بود و مدیرعامل سابق مسئولیت پذیرفتند و بابت آن از وی سپاسگذارم. امیدوارم که ما مسئولان بتوانیم ی کل بهم پیوسته‌ای را ایجاد کنیم معمولا در شرایط سخت عمل به عدل کار سختی است و در این شرایط باید تمام حقوق شهرندان را مد نظر قرار دهیم.

  وزیر راه و شهرسازی گفت: به همین خاطر در تمام این مدت بتوانیم روحیه همکاران خودمان را حفظ کنیم. به همین خاطر در کوتاه‌ترین زمان ممکن مدیریت راه آهن ترمیم شد و وظیفه دارم از همکارانم در راه‌آهن تقدیر کنم.

  آخوندی تاکید کرد: نباید ضعف‌ها باعث شود یک سازمان بزرگ را از کار بیندازیم و باید با هوشیاری کامل بتوانیم ضمن رسیدگی به حقوق مردم،‌ از وارد شدن خلل به مجموعه جلوگیری کنیم.

  منبع : تسنیم

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.