• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » بهداشت و سلامت » تنها راه رسیدن به قدرت واقعی در اسلام، اتحاد است
  کد خبر : 1949476

  تنها راه رسیدن به قدرت واقعی در اسلام، اتحاد است

  تنها راه رسیدن به قدرت واقعی در اسلام، اتحاد استReviewed by on Dec 12Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از چهل ماه نیوز، حجت السلام مهدی بهره مند امام جمعه شهرستان رشتخوار صبح امروز در گفتگو با خبرنگار ما ضمن تبریک پیشاپیش میلاد رسول اکرم (ص)…

  تنها راه رسیدن به قدرت واقعی در اسلام، اتحاد استReviewed by on Dec 12Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از چهل ماه نیوز، حجت السلام مهدی بهره مند امام جمعه شهرستان رشتخوار صبح امروز در گفتگو با خبرنگار ما ضمن تبریک پیشاپیش میلاد رسول اکرم (ص) با اشاره به قرار گرفتن درهفته وحدت و تبریک این هفته به تمام مسلمانان جهان اظهار داشت: هیچ کاری به اندازه وحدت مفید نیست و ثمره شیرینی ندارد.

   

   

   

  وی با اشاره به اینکه وحدت در واقع یک ید واحد است، یاداور شد: اگر وحدت و ید واحدی نباشد و اختلاف وجود داشته باشد، کسی به جز دشمن سود نخواهد برد، آنکه ضرر خواهد کرد اسلام و خزانه اسلام است.

   

   

   

  امام جمعه شهرستان رشتخوار با شاره به اینکه امروز عده ای به دنبال ایجاد اختلاف در بین مسلمانان هستند، افزود: امروز بیشترین خطر برای مسلمین پدیده تکفیری و تکفیری هاست، تکفیری هایی که مثل یک خوره بر جان اسلام افتاده، تنها برای دشمنان اسلام خدمت می کنند، و چهره دوست داشتنی اسلام را متاسفانه زشت نشان می دهند.

   

   

   

  وی  در ادامه با اشاره به اینکه در رفتار تکفیری ها هیچ شباهت به رفتار یک مسلمان وجود ندارد، یاداور شد: رفتار تکفیری نه تنها رفتار یک مسلمان نیست، بلکه رفتار یک انسان هم نمی تواند باشد، کشتار زنان و کودکان بی گناه، شکنجه های وحشیانه با سر دادن فریاد الله اکبر و لا اله الا الله تنها در جهت تخریب چهره دوست داشتنی اسلام از سوی دشمنان اسلام صورت می گیرد.

   

   

   

  حجت الاسلام مهدی بهره مند، با تاکید بر حفظ و حدت در بین مسلمین، خاطرنشان کرد: بر تمام مسلمین جهان تکلیف است، تا برخورد جدی با گروه های تکفیری داشته و در این زمینه اعلام برائت کنند.

   

   

   

  وی با اشاره به آشکار و هویدا بودن امروزی دشمنان اسلام، تصریح کرد: امروز دشمنان اسلام آشکارا و هویدا هستند، آمریکا جنایتکار و اسرائیل علناٌ در حال ظلم کردن و از بین بردن و تضعیف کشورهای اسلامی هستند.

   

   

   

  امام جمعه شهرستان رشتخوار با تاکید بر اینکه چرا مسلمانان به فکر منفعت خود با حفظ وحدت، نباشند، افزود: ما مسلمانان هر چه در سال های اخیر نگاه می کنیم، متاسفانه اختلاف و درگیری وجود داشته، که همین اختلاف و درگیری ما را زمین گیر کرده و قدرت را از ما گرفته است، امروز با این همه قدرت و ذخایری که در جهان اسلام است ولی متاسفانه پیشرفتی حاصل نشده و به نوعی تضعیف هم شده است. تنها راه نجات و تنها راه رسیدن به قدرت واقعی در اسلام اتحاد است.

   

   

   

  وی در پایان بیان داشت: اگر اسلام به قدرت برسد، همه در سلامت به سر خواهند برد چه مسلمان و چه غیر مسلمان، و این راهی به جز اتحاد ندارد، میلاد رسول اکرم و هفته وحدت بهترین بهترین بهانه و بهترین فرصت است که مسلمانان جهان به این مسئله توجه داشته باشند و از خواب غفلت بیدار شوند.

   

   

   

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.