• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اجتماعی » علت حوادث ناشی از کار ریشه در نحوه مدیریت ها دارد
  کد خبر : 1949447

  علت حوادث ناشی از کار ریشه در نحوه مدیریت ها دارد

  علت حوادث ناشی از کار ریشه در نحوه مدیریت ها داردReviewed by on Dec 12Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از ایرنا، امیرمسعود حاج رستم روز دوشنبه در نشست کارگروه «ایمنی در کار و صنعت» شهرستان کاشان اظهار کرد: هر مدیر واحد صنعتی و تولیدی که نگاه ایمنی نداشته است، حادثه در آن واحد…

  علت حوادث ناشی از کار ریشه در نحوه مدیریت ها داردReviewed by on Dec 12Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از ایرنا، امیرمسعود حاج رستم روز دوشنبه در نشست کارگروه «ایمنی در کار و صنعت» شهرستان کاشان اظهار کرد: هر مدیر واحد صنعتی و تولیدی که نگاه ایمنی نداشته است، حادثه در آن واحد رخ داده است.
  وی افزود: هم اکنون سیستم جامع ایمن در استان های اصفهان، تهران و فارس به عنوان پایلوت در کشور در حال اجرا است.
  وی خاطرنشان کرد: این طرح با همکاری وزارتخانه های تعاون، کار و رفاه اجتماعی و همچنین بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با هدف کاهش حوادث ناشی از کار در واحدهای صنعتی و تولیدی اجرا می شود.
  رئیس اداره بازرسی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان با اشاره به وجود حدود یک هزار واحد صنعتی و تولیدی در کاشان، یادآور شد: یک پنجم حوادث ناشی از کار استان اصفهان مربوط به شهرستان کاشان است.
  رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی کاشان نیز در این نشست با مهم دانستن آموزش های ایمنی در پیشگیری از حوادث ناشی از کار گفت: در هشت ماه گذشته دو هزار و ۴۷۵ نفر ساعت برای کارفرمایان این شهرستان آموزش های لازم جهت کاهش حوادث ناشی از کار ارائه شده ست.
  حسن رمضانی هم چنین از ارائه سه هزار و ۵۵۰ نفر ساعت آموزش برای کارگران واحدهای صنعتی و تولیدی این شهرستان خبر داد.
  وی افزود: کارگروه «ایمنی در کار و صنعت» کاشان با ارائه آموزش های لازم افزون بر حمایت کارگران که نیروی انسانی کشور محسوب می شوند، از کارفرمایان نیز به لحاظ حفاظت از سرمایه، تجهیزات و ماشین آلات پشتیبانی می کند.
  در این نشست با حکم معاون استاندار اصفهان و فرماندار ویژه کاشان حسن رمضانی، رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی کاشان به عنوان رئیس «کارگروه تخصصی ایمنی در کار و صنعت» مدیریت بحران این شهرستان منصوب شد.
  ۷۴۰۸/۶۱۳۶ * خبرنگار: یوسف صائب * انتشار: محمد جهانگیریان

  * لینک جستجو کانال ایرنا کاشان در تلگرام: irnakashan@
  *ایمیل: kashan@irna.ir

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.