• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اجتماعی » مسئولیت‌های اجتماعی صنایع پتروشیمی توسعه می‌یابد
  کد خبر : 1949422

  مسئولیت‌های اجتماعی صنایع پتروشیمی توسعه می‌یابد

  مسئولیت‌های اجتماعی صنایع پتروشیمی توسعه می‌یابدReviewed by on Dec 12Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از خبرگزاری تسنیم از عسلویه، مرضیه شاهدایی ظهر امروز در مراسم افتتاح مدرسه استقلال در منطقه بزباز شهرستان عسلویه با بیان اینکه این مدرسه با تلاش صنایع پتروشیمی مستقر در عسلویه ساخته شده اظهار داشت: تعهدات صنایع پتروشیمی در…

  مسئولیت‌های اجتماعی صنایع پتروشیمی توسعه می‌یابدReviewed by on Dec 12Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از خبرگزاری تسنیم از عسلویه، مرضیه شاهدایی ظهر امروز در مراسم افتتاح مدرسه استقلال در منطقه بزباز شهرستان عسلویه با بیان اینکه این مدرسه با تلاش صنایع پتروشیمی مستقر در عسلویه ساخته شده اظهار داشت: تعهدات صنایع پتروشیمی در مناطق پیرامونی مورد توجه قرار دارد که ساخت این فضای آموزشی در همین راستا است.

  معاون وزیر نفت با بیان اینکه توجه به مسئولیت‌های اجتماعی صنایع پتروشیمی در منطقه پیرامونی پارس جنوبی از ضروریا ت است گفت: ارتقا سطح آموزشی از نظر کمی و کیفی از برنامه‌های مهم مسئولیت‌های اجتماعی صنایع پتروشیمی است و در شورای راهبردی به این مهم تاکید شده است.

  مدیرعامل شرکت ملی پتروشیمی ایران با بیان اینکه مسئولیت‌های اجتماعی صنایع پتروشیمی توسعه می‌یابد خاطر نشان کرد: اجرای طرح‌های مختلف به مناطق پیرامونی صنایع پتروشیمی براساس مسئولیت‌های اجتماعی از برنامه‌های مهم شرکت‌های پتروشیمی است که مسئولیت‌ها توسعه و تسریع می‌یابد.

  شاهدایی افزود: ساخت فضاهای آموزشی، رفاهی و عمرانی در مناطق پیرامونی صنایع پتروشیمی پارس جنوبی با تدوین برنامه‌های مختلف تسریع می‌یابد.

  مدیرعامل شرکت عملیات غیر صنعتی پازارگاد نیز با اشاره به ساخت مدرسه استقلال در بزباز عسلویه گفت: این مدرسه براساس تعهدات و مسئولیت‌های اجتماعی صنایع پتروشیمی مستقر در عسلویه ساخته شده است.

  محمد صفاییان افزود: این مدرسه ۱۲ کلاسه  در زمینی به مساحت یک‌هزار متر مربع با سرمایه‌گذاری ۲۵ میلیارد ریال ساخته شده است.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.