• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » فرهنگی و هنری » شکایت دانشجومعلمان از ناامنی و غلفت مسئولان از وضعیت آموزشی
  کد خبر : 1949347

  شکایت دانشجومعلمان از ناامنی و غلفت مسئولان از وضعیت آموزشی

  شکایت دانشجومعلمان از ناامنی و غلفت مسئولان از وضعیت آموزشیReviewed by on Dec 12Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از خبرگزاری تسنیم، بسیج دانشجویی مرکز آموزش عالی شهید بهشتی دانشگاه فرهنگیان تهران به محمود مهرمحمدی سرپرست این دانشگاه نامه‌ای را ارسال کردند. در این نامه آمده  است: جناب آقای دکتر مهر محمدی سرپرست محترم…

  شکایت دانشجومعلمان از ناامنی و غلفت مسئولان از وضعیت آموزشیReviewed by on Dec 12Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از خبرگزاری تسنیم، بسیج دانشجویی مرکز آموزش عالی شهید بهشتی دانشگاه فرهنگیان تهران به محمود مهرمحمدی سرپرست این دانشگاه نامه‌ای را ارسال کردند.

  در این نامه آمده  است:

  جناب آقای دکتر مهر محمدی

  سرپرست محترم دانشگاه فرهنگیان

  همانطور که استحضار دارید؛ اهمیت دانشگاه فرهنگیان بارها مورد تاکید مقام معظم رهبری قرار گرفته است، دانشگاهی که در عرصه تربیت معلم تراز جمهوری اسلامی ایران، ماموریت گرا و استراتژیک تعریف شده است.

  با وجود این که همواره بر این موضوع تاکید شده است که هزینه برای آموزش و پرورش به مثابه سرمایه‌گذاری است ولیکن وضعیت رفاهی-آموزشی پردیس‌های دانشگاه فرهنگیان در ابعاد مختلف مورد غفلت مسئولین قرار گرفته است که این مشکلات در سطوح مختلف در پردیس‌های دانشگاه فرهنگیان مشاهده می‌شود.

  در مرکز آموزش عالی شهید بهشتی تهران وضعیت در برخی موارد تا حدی وسیعتر مشاهده می‌شود. این مرکز در منطقه نامناسبی قرار گرفته است که در آن سطح امنیت دانشجومعلمان نامناسب ارزیابی می‌شود. تا جایی که خبر زورگیری و اخاذی از دانشجومعلمان این مرکز بارها به گوش رسیده است و این خبرها دیگر برای دانشجویان تازگی ندارد از جمله‎ این موارد، مجروحیت یکی از دانشجومعلمان در درگیری با اشرار و زورگیران است که در ماه‌های اخیر گزارش شده است.

  افزون بر امنیت دانشجومعلمان، تاثیر محیط نامناسب فرهنگی-اجتماعی فضای پیرامون مرکز مذکور بر روحیه دانشجومعلمان، قطعاً قابل تامل خواهد بود. این در حالی است که با وجود مطرح شدن موضوع جابه جایی این مرکز، اقدام کارگشا و اثربخشی در این راستا توسط مسئولین انجام نشده است.

  لذا دانشجویان مرکز شهید بهشتی تهران امیدوارند تا با پیگیری اثربخش و دلسوزانه حضرتعالی زمینه لازم برای جابه جایی این مرکز به مکانی مناسب که در آن به مقتضیات فرهنگی و اجتماعی متناسب با دانشگاه فرهنگیان توجه شود، در اسرع وقت تسهیل شود.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.