• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » بانوان بسیجی تبریز در مسیر مقاومت
  کد خبر : 1949327

  بانوان بسیجی تبریز در مسیر مقاومت

  بانوان بسیجی تبریز در مسیر مقاومتReviewed by on Dec 12Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از روز دوشنبه ایرنا، حسینیه ناحیه غدیر بسیج شهرستان تبریز طی روزهای اخیر میزبان بانوان بسیجی و متعهدی است که همچون دوران هشت سال دفاع مقدس با عشق و علاقه ای وصف ناپذیر و عزم و اراده ای پولادین…

  بانوان بسیجی تبریز در مسیر مقاومتReviewed by on Dec 12Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از روز دوشنبه ایرنا، حسینیه ناحیه غدیر بسیج شهرستان تبریز طی روزهای اخیر میزبان بانوان بسیجی و متعهدی است که همچون دوران هشت سال دفاع مقدس با عشق و علاقه ای وصف ناپذیر و عزم و اراده ای پولادین کمر همت برای کمک رسانی به رزمندگان مدافع حرم بسته اند و کمک های غیرنقدی آحاد مردم را در این مکان مقدس دسته بندی کرده و به مناطق جنگی سوریه ارسال می کنند.
  مشاهده صحنه های فعالیت هر یک از بانوان بسیجی در این مکان، تداعی کننده روحیه و اراده آهنین بانوان دوران دفاع مقدس است که بی هیچ منت و بی توجه به مسایل مادی و مشکلات روزمره زندگی، در پشت جبهه ها هر آنچه در توان داشتند در طبق اخلاص گذاشته و برای پشتیبانی از رزمندگان دلاور اسلام در مبارزه با داعشی ها و تفکرات تکفیری فعالیت می کنند.
  به راستی تاریخ انقلاب اسلامی تکراری پرمعنی را این روزها شاهد است.
  روحیه انقلابی گری، تعهد، تدین و عشق و علاقه به آرمان های مقدس جمهوری اسلامی و منویات مقام معظم رهبری در دفاع از حریم اسلام ناب محمدی (ص) از رفتارها و فعالیت های بانوان بسیجی در حسینیه ناحیه غدیر بسیج تبریز هویداست.
  به گزارش ایران ویج به نقل از ایرنا، مادر شهید صادق عدالت اکبری، از شهدای مدافع حرم با اشاره به اینکه کمک به رزمندگان در جبهه های سوریه از جمله رسالت ها و وظایف ذاتی هر مسلمان متعهد و مومن است، گفت: هر چند فرزندم در این مناطق به شهادت رسیده است، اما ذره ای نسبت به این موضوع ناراحت نبوده و احساس پشیمانی نمی کنم چون مبارزه با جبهه داعش که کل اسلام را در جهان به خطر انداخته است، وظیفه ای ذاتی هر مسلمان و شیعه است.
  این بانوی بسیجی ادامه داد: اکنون که در میان سایر بانوان بسیجی حاضر هستم و فعالیتی هر چند ناچیز برای کمک به رزمندگان مدافع حرم دارم، بسیار خرسندم چون یکی از وصیت های فرزندم این بود که همیشه به فکر رزمندگان در سوریه باشید.
  مادر شهید عدالت اکبری با تاکید بر اینکه آحاد مردم ایران اسلامی باید همچون دوران دفاع مقدس حامی و پشتیبان رزمندگان جبهه اسلام در مقابل تکفیری ها باشند، گفت: بدون تردید راهی که این رزمندگان انتخاب کرده اند راه نجات بخش و سعادت آور برای ماست و باید با فعالیت های پشت جبهه، خود را در این راه شریک بدانیم.
  یکی دیگر از بانوان بسیجی که حتی حاضر نشد نام و تصویری از وی منتشر شود، گفت: ما با همان روحیه دوران دفاع مقدس، امروز نیز در خدمت اسلام و انقلاب هستیم و با توجه به شرایط موجود، وظیفه داریم از جان و دل و مال خود گذشته و برای رزمندگان اسلام در کیلومترها دورتر از کشور، کمک کنیم.
  وی ادامه داد: احساس تعلق من به آرمان های انقلاب، امام راحل و منویات رهبری ذره ای نسبت به دوران ابتدائی انقلاب تغییر پیدا نکرده است و اگر روزها نیز از خانه و کاشانه خود دور افتاده و برای کمک به رزمندگان کار کنم، خسته نمی شوم.
  دختر جوانی نیز که وظیفه دوختن گونی های حاوی پتو را بر عهده دارد، از اینکه این وظیفه را در ارسال محموله های کمک های مردمی تبریز به سوریه را بر عهده دارد، ابراز خرسندی می کند و با بیان اینکه این کوچکترین گام در مقابل فداکاری های رزمندگان اسلامی در برابر جبهه داعش ها است، گفت: این فعالیت ها شاید افتخاری است که شامل حال کمتر کسی می شود.
  وی ادامه می دهد: در حالی که ما در خانه های گرم خود دنبال زندگی و آرامش و آسایش خود هستیم، عده ای از فرزندان ملت در مناطق سردسیر و زیر آتش سنگین داعش ها مشغول دفاع از اسلام و امنیت و ناموس ما هستند.
  به گزارش ایران ویج به نقل از ایرنا، تاکنون ۱۰ هزار تخته پتو به ارزش دو میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال و همچنین لباس گرم به ارزش ۵۰۰ میلیون ریال از سوی جامعه زنان بسیجی ناحیه غدیر تبریز جمع آوری شده است.
  این محموله ها قرار است روز چهارشنبه آینده به جبهه مقاومت ارسال شود.
  گزارش از: سیدیحیی مرتضائی **انتشاردهنده: محمد عزیزی راد
  ۳۰۳۸/۵۱۸

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.