• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , سیاسی » استیضاح وزیر علوم منتفی شد
  کد خبر : 1949299

  استیضاح وزیر علوم منتفی شد

  عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی از منتفی شدن استیضاح وزیر علوم و کاهش امضاهای استیضاح کنندگان وزیر نیرو و راه و شهرسازی خبر داد اما تاکید کرد کماکان این استیضاح ها در دستورکار است. اکبر رنجبر زاده در خصوص استیضاح وزیران راه، نیرو و علوم گفت: استیضاح وزیر راه در کمیسیون عمران در دست…

  عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی از منتفی شدن استیضاح وزیر علوم و کاهش امضاهای استیضاح کنندگان وزیر نیرو و راه و شهرسازی خبر داد اما تاکید کرد کماکان این استیضاح ها در دستورکار است.

  ۱
  اکبر رنجبر زاده در خصوص استیضاح وزیران راه، نیرو و علوم گفت: استیضاح وزیر راه در کمیسیون عمران در دست بررسی است البته روز گذشته ۷ نفر از استیضاح کنندگان انصراف دادند.

  وی ادامه داد: تعداد استیضاح کنندگان ۸۳ نفر بود بنابراین با انصراف این تعداد هم استیضاح از دستور کار خارج نشد. هنوز کمیسیون عمران نتیجه جلسات استیضاح کنندگان و وزیر راه را اعلام نکرده است.

  نماینده مردم اسدآباد در خصوص استیضاح وزیر نیرو نیز گفت: این استیضاح در کمیسیون انرژی در حال بررسی است. دیروز جلسه مشترک استیضاح کنندگان و وزیر نیرو در هیئت رئیسه برگزار شد و حدود ۶ نفر از استیضاح کنندگان که رقم کل آنها ۱۸ نفر است انصراف دادند.

  وی ادامه داد: ممکن است فردا هم نشستی غیر رسمی بین استیضاح کنندگان و وزیر برگزار شود که احتمال انصراف از استیضاح وجود دارد.

  رنجبرزاده همچنین از منتفی شدن استیضاح وزیر علوم خبر داد و گفت: دیروز جلسه ای با حضور استیضاح کنندگان و وزیر علوم در هیئت رئیسه برگزار شد که نهایتاً ۲۴ نفر از استیضاح کنندگان از درخواست خود انصراف دادند. رقم کل استیضاح کنندگان ۳۱ نفر بود که با انصراف این تعداد، تعداد درخواست کنندگان استیضاح به زیر ۱۰ نفر رسید و عملاً استیضاح منتفی شد.

  منبع :مهر

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.