• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , سیاسی » انتخاب اعضای کمیته تفحص از پیگیری پرونده‌های حقوقی ایران و آمریکا
  کد خبر : 1949108

  انتخاب اعضای کمیته تفحص از پیگیری پرونده‌های حقوقی ایران و آمریکا

    سیدحسین نقوی‌حسینی سخنگوی کمیسیون امنیت ملی  با اشاره به جلسه عصر امروز کمیسیون متبوع خود گفت: در این جلسه متقاضیان عضویت در کمیته تحقیق و تفحص از پیگیری پرونده‌های حقوقی بین ایران و آمریکا، فرم‌های مربوطه را پر کردند اما به علت کمبود وقت انتخاب اعضا به جلسه روز سه شنبه موکول شد. وی…

  ایران و آمریکا

   

  سیدحسین نقوی‌حسینی سخنگوی کمیسیون امنیت ملی  با اشاره به جلسه عصر امروز کمیسیون متبوع خود گفت: در این جلسه متقاضیان عضویت در کمیته تحقیق و تفحص از پیگیری پرونده‌های حقوقی بین ایران و آمریکا، فرم‌های مربوطه را پر کردند اما به علت کمبود وقت انتخاب اعضا به جلسه روز سه شنبه موکول شد.

  وی با بیان اینکه تا کنون بیش از ۲۰ نفر متقاضی عضویت در کمیته مذکور بودند، افزود: از بین این تعداد، ۵ نفر از متقاضیان بیرون از کمیسیون و مابقی از اعضای داخل کمیسیون امنیت هستند که در مجموع ۱۵ نفر برای کمیته انتخاب می‌شوند.

  نقوی حسینی تاکید کرد: اعضای کمیته تحقیق و تفحص از پیگیری پرونده‌های حقوقی بین ایران و آمریکا روز سه‌شنبه انتخاب خواهند شد.

  وی تصریح کرد: حسین مظفر، معاون نظارت مجلس شورای اسلامی و همکارانش در جلسه امروز کمیسیون حضور پیدا کردند و گزارش مفصلی پیرامون حوزه نظارت ارائه دادند.

  نماینده مردم ورامین همچنین با اشاره به حضور سردار حسین دهقان وزیر دفاع در کمیسیون امنیت ملی اظهار داشت: سردار دهقان با حضور در جلسه امروز کمیسیون گزارشی از اقدامات امنیتی و دفاعی در کشور ارائه کرد.

  وی در پایان خاطر نشان کرد: در ابتدای جلسه هم دو موضوع مورد بحث قرار گرفت،‌یکی لغو سخنرانی‌ها که در این باره بحث و گفتگو شد از جمله اینکه بنده خودم گزارشی از لغو سخنرانی ام در یاسوج ارائه دادم.

  منبع: باشگاه خبرنگاران
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.