• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , سیاسی » تاکنون هیچگونه فعالیت تروریستی در داخل کشور نداشته‌ایم
  کد خبر : 1949065

  تاکنون هیچگونه فعالیت تروریستی در داخل کشور نداشته‌ایم

    به گزارش ایران ویج عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور در حاشیه کنفرانس امنیتی تهران و در جمع خبرنگاران درباره اظهارات نخست وزیر انگلستان اظهار کرد: دولت انگلستان و هم پیمانانش از اینگونه حرفها زیاد می‌زنند که نشان دهنده این است که تروریست‌ها در عراق و سوریه شکست خوردند و تنها دلیل گفتن این گونه…

   فعالیت تروریستی

   

  به گزارش ایران ویج عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور در حاشیه کنفرانس امنیتی تهران و در جمع خبرنگاران درباره اظهارات نخست وزیر انگلستان اظهار کرد: دولت انگلستان و هم پیمانانش از اینگونه حرفها زیاد می‌زنند که نشان دهنده این است که تروریست‌ها در عراق و سوریه شکست خوردند و تنها دلیل گفتن این گونه صبحتها روحیه دادن به تروریستها است.

  وی ادامه داد :انگستان برای اینکه بتواند هم پیمانان خود را در منطقه تقویت کند و به آنها روحیه دهد اینگونه مسائل را مطرح می‌کند.

  وزیر کشور گفت: تاکنون ۳۷ سال از عمر انقلاب می‌گذرد و در این ۳۷ سال کشورهای غربی از اینگونه صحبت‌ها و تهدیدها کم نداشتند اما آنچه مهم است اراده مردم منطقه است چرا که آنها می‌خواهند تا استقلال خود را حفظ کنند و به همین به نیروهای مداخله گر جواب رد دادند و انشاله با اتحاد و وحدت کامل می‌توانند اهداف خود که همان امنیت و پیشرفت است را عملی کنند.

  وی درباره این موضوع که تا کنون در کشور عملیات تروریستی صورت گرفته است ،بیان داشت: تا کنون هیچگونه فعالیت تروریستی در کشور انجام نشده واین نشان‌دهنده مدیریت قوی ایران هم در مناطق مرزی و هم در جوار مرزهاست، با برنامه ریزی صورت گرفته رصد مستمر بر این مناطق داریم و اجازه نخواهیم داد تعرضی به کشور صورت بگیرد.

  وزیر کشور درباره بحران‌هایی که امروزه منطقه در گیر آن است، اظهار داشت: بحران منطقه بحث افراطی‌گری و تروریست است که متاسفانه فقر و جهل و مداخله بیگانگان موجب بروز آن شده است.

  وی در پایان خاطر نشان کرد: تاریخ هیچگاه وقایع این روزهای منطقه را فراموش نخواهد کرد که مردمان ما درس بزرگی را به متجاوزین می‌دهند و هم این روزها در یادها و خاطره‌ها خواهد ماند که چه دولتهایی این مصیبت‌ها را بوجود آوردند.

  منبع: باشگاه خبرنگاران
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.