• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اجتماعی » پارلمان تونس طرح پرداخت غرامت به واشنگتن را رد کرد
  کد خبر : 1948780

  پارلمان تونس طرح پرداخت غرامت به واشنگتن را رد کرد

  پارلمان تونس طرح پرداخت غرامت به واشنگتن را رد کردReviewed by on Dec 11Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از گروه بین الملل خبرگزاری فارس، تعدادی از نمایندگان تونس طرحی را به پارلمان در خصوص پرداخت غرامت به واشنگتن به منظور جبران خسارت های وارده به سفارت آمریکا در جریان حوادث خشونت بار مربوط…

  پارلمان تونس طرح پرداخت غرامت به واشنگتن را رد کردReviewed by on Dec 11Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از گروه بین الملل خبرگزاری فارس، تعدادی از نمایندگان تونس طرحی را به پارلمان در خصوص پرداخت غرامت به واشنگتن به منظور جبران خسارت های وارده به سفارت آمریکا در جریان حوادث خشونت بار مربوط به ۱۴ سپتامبر سال ۲۰۱۲ ارائه کردند که به تصویب نرسید.

  بنابر گزارش خبرگزاری آلمان هدف از این طرح جدید که در چارچوب لایحه بودجه سال ۲۰۱۷ مطرح شد، پایان دادن به اجرای یادداشت تفاهم سابق بین تونس و واشنگتن درباره نحوه پرداخت خسارت ها عنوان شده بود.

  در این طرح پرداخت مبلغی به ارزش ۴۲ میلیون دینار از بودجه دولت به واشنگتن پس از ارزیابی خسارت ها و تائید آن از سوی دستگاه قضایی پیشنهاد شده بود.

  بر اساس این گزارش، ۱۱۳ نماینده به این طرح رأی مخالف، ۱۴ نماینده رأی موافق و ۲۸ نماینده رأی ممتنع دادند.    

  در جریان حوادث خشونت بار سال ۲۰۱۲ که در اطراف سفارت آمریکا رخ داد و یورش هایی نیز به تعدادی از ساختمان های سفارتخانه از سوی سلفی ها صورت گرفت، خسارت هایی به این ساختمان سفارت وارد آمد.

  در یکی از بندهای یادداشت تفاهم امضا شده بین تونس و واشنگتن برای حل و فصل پرونده پرداخت غرامت ها، بر انتقال مالکیت زمینی که مدرسه آمریکایی در آن بنا شده به دولت آمریکا تاکید شده است.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.