• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار خودرو » ایرانی‌ها بیش از ۷۴۱ میلیارد مالیات نقل و انتقال خودرو می‌پردازند/هزار و صد میلیارد مالیات شماره گذاری خودرو
  کد خبر : 1948731

  ایرانی‌ها بیش از ۷۴۱ میلیارد مالیات نقل و انتقال خودرو می‌پردازند/هزار و صد میلیارد مالیات شماره گذاری خودرو

  ایرانی‌ها بیش از ۷۴۱ میلیارد مالیات نقل و انتقال خودرو می‌پردازند/هزار و صد میلیارد مالیات شماره گذاری خودروReviewed by on Dec 11Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از خبرنگار قضایی فارس، لایحه بودجه سال ۹۶ چندی قبل از سوی رئیس جمهوری به مجلس شورای اسلامی تقدیم شد که با نگاهی به پیوست دو این…

  ایرانی‌ها بیش از ۷۴۱ میلیارد مالیات نقل و انتقال خودرو می‌پردازند/هزار و صد میلیارد مالیات شماره گذاری خودروReviewed by on Dec 11Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از خبرنگار قضایی فارس، لایحه بودجه سال ۹۶ چندی قبل از سوی رئیس جمهوری به مجلس شورای اسلامی تقدیم شد که با نگاهی به پیوست دو این لایحه می‌توان به بخش مالیات‌ها برخورد.

  در این بخش دولت برای نقل و انتقال خودرو در سال ۹۶ بیش از ۷۴۱ میلیارد و ۴۹ میلیون تومان مالیات در نظر گرفته است که شهروندان در هنگام نقل و انتقال باید به حساب خزانه دولت واریز کنند.

  این در حالی است که از این عدد حدود ۷ میلیارد و ۴۱۰ میلیون تومان یعنی حدود ۱۰ درصد از مالیات پرداخت شده از سوی شهروندان به حساب مرجع نقل و انتقال خودرو واگذار خواهد شد.

  اما در بخش دیگری از مالیات‌های پیش بینی شده دولت برای شماره گذاری خودرو نیز مالیات در نظر گرفته است.

  این در حالی است که عدد مالیات شماره گذاری خودرو بیش از ۴۰۰ میلیارد تومان از مالیات نقل و انتقال خودرو بیشتر پیش بینی شده است.

  در این بخش پیشنهاد دهنده بودجه یک هزار و صد میلیارد تومان مالیات در نظر گرفته است که باید شهروندان در هنگام شماره گذاری خودرو بپردازند.

  سهم مرجع شماره گذاری خودرو نیز از این حجم مالیات افزایش یافته و به ۱۱ میلیارد و صد میلیون تومان رسیده است.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.