• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اقتصادی » موفقیت دولت در زمینه اقتصاد مقاومتی نیازمند اندیشه بسیجی است
  کد خبر : 1948713

  موفقیت دولت در زمینه اقتصاد مقاومتی نیازمند اندیشه بسیجی است

  موفقیت دولت در زمینه اقتصاد مقاومتی نیازمند اندیشه بسیجی استReviewed by on Dec 11Rating: حجت‌الاسلام عبدالرضا رستگار در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در بندرعباس، اظهار داشت: ایران کشوری هوشمند و جوان و همچنین دارای نیروهای توانمند است بنابراین اگر بر روی مسائل اقتصادی متمرکز شود قطعا می‌تواند در دنیا حرف جدی داشته باشد. وی بیان‌…

  موفقیت دولت در زمینه اقتصاد مقاومتی نیازمند اندیشه بسیجی استReviewed by on Dec 11Rating:

  حجت‌الاسلام عبدالرضا رستگار در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در بندرعباس، اظهار داشت: ایران کشوری هوشمند و جوان و همچنین دارای نیروهای توانمند است بنابراین اگر بر روی مسائل اقتصادی متمرکز شود قطعا می‌تواند در دنیا حرف جدی داشته باشد.

  وی بیان‌ داشت: در زمینه اقتصاد مقاومتی و متمرکز بودن در بسیج سازندگی توانستیم جهاد سازندگی دوباره‌ای احیا کنیم لحظات شیرینی که برای روستائیان و مناطق محروم در خاطره‌ها می‌خواندیم مجدد زنده کنیم.

  نماینده ولی‌فقیه در سپاه امام سجاد(ع) هرمزگان گفت: اگر دولت با اندیشه بسیجی به عرصه اقتصاد مقاومتی ورود کند قطعا می‌تواند حرف اول را بزند، تحقق این مهم نیازمند رسیدن به باور درست در این زمینه است.

  رستگار تصریح‌ کرد: معتقدم اگر ما بسیجی فکر نکنیم موفق نمی‌شویم بسیجی یعنی بازدهی فراوان با هزینه کمتر امروز در کشور جوانان زیادی هستند که می‌توانند در زمینه اقتصاد مقاومتی گام‌های بلند بردارند و کشور را به جایگاه والایی در حوزه اقتصادی برسانند.

  وی افزود: نیروهای بسیجی ثابت کردند که با روحیه انقلابی می‌توان حرف اول را زد به این معنا که هر جا که به روحیه انقلابی و بسیجی تاکید شد موفق بوده‌ایم، بنابراین در زمینه مسائل اقتصادی نیز اگر اقتصادی مقاوم و پایدار داشته باشیم و در برابر فشارها و تهاجمات دنیای استکبار بتواند مقاوم باشد و از هم نپاشد می‌توانیم حرف اول را در دنیا بزنیم.

  نماینده ولی فقیه در سپاه امام سجاد(ع) هرمزگان گفت: متاسفانه به دلیل عدم توجه به مسائل اقتصادی، پاشنه آشیل کشور ایران اسلامی موضوع اقتصادی است.

  رستگار با بیان اینکه کشور ایران اسلامی در مسائل سیاسی، حرف اول را در دنیا می‌زند اظهار داشت: ایران در زمینه مسائل فرهنگی نیز دنیا را در پیچ تاریخ قرار داده، دشمنان ۴۰۰ سال بر طبل بی‌دینی و بی‌خدایی مردم ایران کوبیدند، در حالی که ملت ایران اسلامی تنها در ۳ الی ۴ دهه توانستند دنیا را در پیچ تاریخ قرار دهند و ابهامات دین را برطرف کنند.

  وی بیان‌داشت: ۴۰۰ سال دین را به عامل ضد پیشرفت و ترقی متهم کردند اما در همین سه دهه با تکیه بر اندیشه توحیدی مبتنی بر تفکر  مهدویت موفق شدیم سرعت تولید علم کشوری را که صددرصد وابسته و تنها هنرش مونتاژ کردن پیکان انگلیسی بود به ۱۱ برابر حد متوسط افزایش دهیم.

  نماینده ولی فقیه در سپاه امام سجاد(ع) هرمزگان با اشاره به رتبه سوم در زمینه هسته‌ای  و رتبه ۱۵ علمی کشور در جهان گفت: در زمینه علوم پایه‌ای همچون علوم هسته‌ای، ژنتیک، دیجیتال، نانو نیز رتبه زیر ۱۰ را دارا هستیم.

  رستگار عنوان کرد: هیچ چیز از دیگر کشورها کم نداریم به اعتراف خود آمریکایی‌ها، یک نوجوان ۹ ساله ایرانی قدرت تجزیه و تحلیل مسائل را دارد در حالی که همین امر در کشور آمریکا یک جوان ۲۱ ساله قادر به تشخیص آن است.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.