• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » طالبان افغانستان: گفت‌وگوهای صلح واقعی نیستند بلکه یک بازی سیاسی است
  کد خبر : 1948693

  طالبان افغانستان: گفت‌وگوهای صلح واقعی نیستند بلکه یک بازی سیاسی است

  طالبان افغانستان: گفت‌وگوهای صلح واقعی نیستند بلکه یک بازی سیاسی استReviewed by on Dec 11Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از دفتر منطقه‌ای خبرگزاری تسنیم، طالبان با انتشار ویدیوئی احتمال آغاز گفت‌وگوهای صلح با دولت کابل را رد کرده و بر اتحاد با گروه القاعده تأکید ورزیده‌ است. طالبان افغان اعلام کرد: درخواست‌های کنونی…

  طالبان افغانستان: گفت‌وگوهای صلح واقعی نیستند بلکه یک بازی سیاسی استReviewed by on Dec 11Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از دفتر منطقه‌ای خبرگزاری تسنیم، طالبان با انتشار ویدیوئی احتمال آغاز گفت‌وگوهای صلح با دولت کابل را رد کرده و بر اتحاد با گروه القاعده تأکید ورزیده‌ است.

  طالبان افغان اعلام کرد: درخواست‌های کنونی گفت‌وگوهای صلح واقعی نیستند بلکه فقط یک بازی سیاسی‌ بوده و ما از تمام طالبان می‌خواهیم تا جنگ با دشمنان ادامه بدهند.

  این در حالی است که که در روزهای گذشته برخی منابع خبری مدعی شده بودند رهبران سیاسی طالبان در قطر با اتخاذ موضع جدیدی برای آغاز گفت‌وگوهای صلح خواستار مذاکره مستقیم با آمریکا شدند.

  این منابع به نقل از «سهیل شاهین» سخنگوی دفتر سیاسی طالبان در قطر اعلام کردند که پیش شرط‌های ابتدایی گروه طالبان برای آغاز دوباره گفت‌وگوهای صلح و توقف جنگ، به رسمیت شناختن دفتر سیاسی‌طالبان در قطر و حذف اسامی رهبران طالبان از فهرست سیاه سازمان ملل  هستند.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.