• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » استخدام » اختصاص ردیف بودجه برای ارتقا دانشیاران/ احیای اعتبار جذب استاد
  کد خبر : 1948501

  اختصاص ردیف بودجه برای ارتقا دانشیاران/ احیای اعتبار جذب استاد

  اختصاص ردیف بودجه برای ارتقا دانشیاران/ احیای اعتبار جذب استادReviewed by on Dec 11Rating: محمدعلی کی نژاد در گفتگو با خبرنگار مهر افزود: یک بحثی که وجود دارد، اختصاص ردیف استخدامی و اعتبار جذب است. هر دانشگاه در طول سال برای چند استادی که قصد دارد استخدام کند، اعتباری را پیش بینی می کند ولی…

  اختصاص ردیف بودجه برای ارتقا دانشیاران/ احیای اعتبار جذب استادReviewed by on Dec 11Rating:

  محمدعلی کی نژاد در گفتگو با خبرنگار مهر افزود: یک بحثی که وجود دارد، اختصاص ردیف استخدامی و اعتبار جذب است. هر دانشگاه در طول سال برای چند استادی که قصد دارد استخدام کند، اعتباری را پیش بینی می کند ولی مواقعی هست که دانشگاه مجبور می شود در نیمه سال افرادی را جذب کند که باید برای این افراد اعتباری پیش بینی شود.

  وی افزود: برهمین اساس شورای عالی انقلاب فرهنگی اختصاص ردیف استخدامی و اعتبار مذکور را تصویب کرد.

  کی نژاد ادامه داد: حدود سه سال پیش این اعتبار وجود داشت که در اختیار وزارت علوم و وزارت بهداشت قرار می گرفت تا اگر دانشگاه ها در نیمه سال یک نفر را جذب کردند، از این اعتبار استفاده کنند، که قرار شد این اعتبار در بودجه سال آینده احیا شود.

  رئیس هیات عالی جذب شورای عالی انقلاب فرهنگی گفت: شورای عالی انقلاب فرهنگی برای تمامی اساتید کشور با مرتبه دانشیاری که می خواهند به رسمی قطعی تبدیل شوند نیز اختصاص ردیف بودجه را تصویب کرد.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.