• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اجتماعی » رئیس سازمان بهزیستی: دولت بر رفع دغدغه های رهبری در کاهش آسیبهای اجتماعی تاکید دارد
  کد خبر : 1948400

  رئیس سازمان بهزیستی: دولت بر رفع دغدغه های رهبری در کاهش آسیبهای اجتماعی تاکید دارد

  انوشیروان محسنی بندپی شنبه شب در نشست شورای اداری شهرستان سبزوار افزود: از ابتدای امسال تاکنون چهار نشست در چارچوب بررسی برنامه سازمانها، نهاد ها و وزارتخانه های مختلف در زمینه کاهش آسیبهای اجتماعی برگزار شده است. وی ادامه داد: برنامه سازمان بهزیستی برای کاهش آسیبهای اجتماعی، افزایش آگاهی و دانش افراد جامعه در راستای…

  انوشیروان محسنی بندپی شنبه شب در نشست شورای اداری شهرستان سبزوار افزود: از ابتدای امسال تاکنون چهار نشست در چارچوب بررسی برنامه سازمانها، نهاد ها و وزارتخانه های مختلف در زمینه کاهش آسیبهای اجتماعی برگزار شده است.
  وی ادامه داد: برنامه سازمان بهزیستی برای کاهش آسیبهای اجتماعی، افزایش آگاهی و دانش افراد جامعه در راستای کاهش مصرف مواد مخدر و تعداد مبتلایان به اعتیاد است.
  رئیس سازمان بهزیستی گفت: پنج هزار تیم اجتماع محور در پنج هزار محله پرخطر در سطح کشور مستقر شده اند تا با اطلاع رسانی و افزایش دانش و آگاهی خانواده ها را از خطرات سوءمصرف مواد مخدر مطلع کنند.
  وی افزود: با همکاری قوه قضائیه سامانه کاهش طلاق در کشور ابداع شد و زوجهای جوان پیش از هرگونه اقدامی برای طلاق از طریق این سامانه به مشاوران سازمان بهزیستی معرفی می شوند.
  محسنی بند پی ادامه داد: دولت یازدهم همه امکانات خود را برای مهار آسیبهای اجتماعی بسیج کرده و هر ۶ ماه مسئولان کشور با حضور در محضر رهبر معظم انقلاب اسلامی اقدامات انجام شده را گزارش می کند.
  وی همچنین اجرای طرح تحول نظام سلامت و بهره مندی ۱۰ میلیون نفر از دفترچه های بیمه سلامت را اقدام مثبت دولت یازدهم در گسترش عدالت اجتماعی توصیف و بیان کرد: با اجرای این طرح دارندگان دفترچه های بیمه روستایی و شهری به ترتیب پنج و ۱۰ درصد از هزینه های درمان خود را پرداخت می کنند.

  * اجرای ۲۰ طرح ملی در محلات ناکارآمد سبزوار
  فرماندار ویژه سبزوار هم در این نشست گفت: ظرف دو سال اخیر ۲۰ طرح ملی در پنج سکونتگاه و محله ناکار آمد شهری سبزوار اجرا شده است.
  احمد برادران افزود: ۱۱۹ برنامه اقدام در محلات و سکونتگاههای غیررسمی سبزوار طراحی شد که ۱۵ برنامه آن توسط اداره بهزیستی سبزوار اجرا می شود.
  وی ادامه داد: ساخت مدرسه، اجرای طرحهای اجتماعی و فرهنگی، مجتمعهای بهزیستی، پایگاه سلامت، خانه محله و پایگاههای اجتماعی از جمله این طرحها و برنامه ها است.
  فرماندار سبزوار را از مهمترین آسیبهای موجود در این مناطق اعلام و بیان کرد: اجرای طرحهای بازآفرینی، بهره گیری از ظرفیت تشکلهای مردم نهاد، مشارکت اهالی محله و هماهنگی سازمانها در کنترل این معضلات اجتماعی موثر است.
  مرکزشهرستان ۳۲۰ هزار نفری سبزوار در فاصله ۲۳۰ کیلومتری غرب مشهد قرار دارد.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.