• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » کاهش آسیب های اجتماعی از تأکیدات مقام معظم رهبری است
  کد خبر : 1948386

  کاهش آسیب های اجتماعی از تأکیدات مقام معظم رهبری است

  کاهش آسیب های اجتماعی از تأکیدات مقام معظم رهبری استReviewed by on Dec 11Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از افکارنیوز، سردار حسین اشتری در همایش روحانیون سازمان عقیدتی سیاسی ناجا با تبریک سالروز به امامت رسیدن حضرت حجت بن الحسن و آغاز امامت و ولایت حضرت ولی عصر (عج) و با تقدیر از…

  کاهش آسیب های اجتماعی از تأکیدات مقام معظم رهبری استReviewed by on Dec 11Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از افکارنیوز،

  سردار حسین اشتری در همایش روحانیون سازمان عقیدتی سیاسی ناجا با تبریک سالروز به امامت رسیدن حضرت حجت بن الحسن و آغاز امامت و ولایت حضرت ولی عصر (عج) و با تقدیر از دست اندرکاران برگزاری این همایش به ویژه حجت الاسلام والمسلمین "بهرامی" اظهار کرد: سازمان عقیدتی سیاسی ناجا نقش موثری در پیشبرد اهداف و برنامه ها ی نیروی انتظامی دارد. 
   
  وی با بیان اینکه قدردان زحمات روحانیون و کارکنان این مجموعه هستیم، افزود: ارتباط مستمر و نزدیک مسئولان عقیدتی سیاسی با کارکنان در جلب اعتماد آنها و حل بسیاری از مشکلات کارگشا است. 
   
  فرمانده نیروی انتظامی به اقدامات کمیسیون صیانت از کارکنان اشاره و بیان کرد: خوشبختانه با اقدامات و بررسی های صورت گرفته ، میزان جرایم کارکنان کاهش داشته و یکی از مجموعه های که در کاهش جرایم کارکنان نقش موثری دارد، سازمان عقیدتی سیاسی است؛ ترویج و تقویت فضای دینی ، انقلابی و اسلامی در نیروی انتظامی یک ضرورت است چرا که فضای دینی،انقلابی و تمرکز و تقویت این مهم منشأ خیر و برکات بسیاری است. 
   
  سردار اشتری ادامه داد: وجود روحانیون عزیز در مراکز انتظامی موجب تزریق روحیه دینی و اسلامی و ارتقاء بار معنوی در این مراکز می شود. 
   
  وی تأکید کرد: خوشبختانه فضای دینی و اسلامی در نیروی انتظامی وجود دارد اما باید با اتخاذ راهکارهای مناسب به دنبال تقویت این فضا باشیم. 
   
  عالی ترین مقام انتظامی کشور خاطر نشان کرد: اقدامات اثربخش عقیدتی سیاسی منتج به ارتقاء ناجا می شود و در این راستا بنده به کلیه معاونت ها و پلیس های تخصصی مبنی بر همکاری با سازمان عقیدتی و سیاسی تأکید داشته ام. 
   
  وی اضافه کرد: صرفا با تکیه بر امکانات نمی توان بر محدودیت ها و مشکلات فائق آمد، امروز برای رسیدن به اهداف باید با برنامه ریزی دقیق و روحیه جهادی اقدام کنیم، فراتر از امکانات و دستورالعمل ها؛ داشتن روحیه جهادی، ابتکار عمل و دلسوزی، لازم است. 
   
  فرمانده نیروی انتظامی  خاطر نشان کرد: باید گفتمان و عمل مان همسو بوده تا اثرگذاری و کارآیی لازم را داشته باشد چرا که تضاد گفتمان و عمل مان می تواند آثار سوئی را به جا بگذارد.  
   
  سردار اشتری با تأکید بر اینکه در هر مسئولیتی باید منشاء خیر و اثرگذاری باشیم، ادامه داد: در سازمان عقیدتی سیاسی گام های مطلوبی برداشته شده و اقدامات مثبتی صورت گرفته و ترویج فرهنگ قرآنی یکی از اقدامات مطلوب این سازمان است. 
   
  وی خطاب به جمع حاضر ادامه داد: آشنایی و بصیرت به  موضوعات روز یکی از نیازهای ضرروی است؛ تقویت، بصیرت و بینش سیاسی کارکنان در موضوعات مبنایی و مواضع سیاسی نظام از الزامات است. 
   
  عالی ترین مقام انتظامی کشور با بیان اینکه تابع دستورات و منویات مقام معظم رهبری هستیم ، افزود: دفاع و صیانت از اصل نظام و ولایت فقیه را در هر زمان و مکان وظیفه خود می دانیم و گوش به فرمان رهبر حرکت می کنیم. 
   
  فرمانده نیروی انتظامی در ادامه با بیان اینکه کاهش آسیب های اجتماعی از تأکیدات مقام معظم رهبری است، خاطر نشان کرد: یکی از اولویت های نیروی انتظامی حل و کاهش آسیب های اجتماعی است و در این راستا استفاده از ظرفیت سازمان عقیدتی سیاسی نیز کارگشا است. 
   
  وی تأکید کرد: بر موضوعات امنیت اخلاقی – اجتماعی چون برخورد با بدحجابی و … با اتخاذ روش های مناسب و رویکردهای نظام مند تمرکز داریم. 
   
  عالی ترین مقام انتظامی کشور در ادامه صیانت از کارکنان و بهبود وضعیت معیشتی کارکنان را نیز از برنامه های اولویت دار برشمرد و گفت: گام های مثبتی در این زمینه برداشته شده است. 
   
  فرمانده نیروی انتظامی خطاب به روحانیون سازمان عقیدتی سیاسی ادامه دا د: وجود شما در مجموعه نیروی انتظامی منشأ خیر و برکت است و ظرفیتی که در این سازمان وجود دارد می تواند به تعالی نیروی انتظامی کمک کند. 
   
  وی ادامه داد: بالاترین افتخار ما این است که در مجموعه ای فعالیت می کنیم که مقام معظم رهبری فرمانده کل قوا است و برای نظم و امنیت کشور تلاش می کنیم و چه افتخاری بالاتر از این است. 
   
  سردار اشتری تأکید کرد: سبزپوشان ناجا نیروهای انقلابی هستند که دل در گرو امام و رهبری دارند و پاسدار حقیقی ارزش های نظام و انقلاب می باشند. 
   
  وی گفت: نیروی انتظامی در راستای منویات و تدابیر مقام معظم رهبری حرکت می کند و در این مسیر هر روز ثابت قدم تر از گذشته است و ان شاء الله بتوانیم سرباز خوبی برای مقام معظم رهبری و خدمتگزاری شایسته برای مردم باشیم. 

   

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.